Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Da se nadovežem na jednu drugu aktualnu temu, ovdje će biti triple emiter follower sa 6 izlaznih tranzistora po kanalu i napajanjem 55-60 VDC, dakle očekivanih 120-150 W po kanalu (pravih). Ostale priče o Theti već sigurno znate.....:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ostale priče o Theti već sigurno znate.....:Viannen_loungelizard:

Ja ni jednu... znam onu o Crvenkapici, jednu o Pepeljugi, onda o nekoj Snežani/Snjeguljici... :buehehe: (sorry, couldn't resist)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kurve, sve redom.:buehehe:

Apropo, što reče indijanac..."You don't mess with mother of your children, with mother nature, and with mother fucking Russian Mafia" :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A gdje je nestao jedan moj post? Je li to neka lokalna igra cenzure? Da znam hoću li se dalje javljati na forum!?

ne moras ni da se javljas ako odmah ides djonom - sa pretpostavkom da ti ga je neko obrisao namerno

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

elem - u pitanju je post http://www.diyaudio.rs/topic/60-novopridosle-skalamerije/page__view__findpost__p__87134 ; bio je "neodobren" ;objasnjenje - Steinu se ovih dana desava da klikce na pogresnu dugmad , a simptomaticno je da je njegov odgovor bio odmah sledecidakle - Steinika - pripazi sta cinis , narocito ako te vrucina udara u glavu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvinjavam se za ... šta god sam pogrešno kliknuo... (na stranu to što sam sebi redovito brisao cookies jedno dvadeset puta umesto da kliknem na "forum home" - od kako je Mika promenio osnovni izgled foruma, refleksni pokreti se uglavnom moraju revidirati... Danas se nisam morao ponovo logovati... napredujemo...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvinjavam se za ... šta god sam pogrešno kliknuo... (na stranu to što sam sebi redovito brisao cookies jedno dvadeset puta umesto da kliknem na "forum home" - od kako je Mika promenio osnovni izgled foruma, refleksni pokreti se uglavnom moraju revidirati... Danas se nisam morao ponovo logovati... napredujemo...)

Miku treba definitivno zabraniti da bilo šta mijenja na forumu.Jes da ga je on napravio al što je mnogo mnogo jesvaki dan nešto džara po njemuNego fino ako oće što da mijenja da pita jel može :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miku treba definitivno zabraniti da bilo šta mijenja na forumu.Jes da ga je on napravio al što je mnogo mnogo jesvaki dan nešto džara po njemuNego fino ako oće što da mijenja da pita jel može :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:

ne diraj mi Mikuon je najveci radnik odje - i fakat uvek bude bolje , sta god da uradi :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvinjavam se za ... šta god sam pogrešno kliknuo... (na stranu to što sam sebi redovito brisao cookies jedno dvadeset puta umesto da kliknem na "forum home" - od kako je Mika promenio osnovni izgled foruma, refleksni pokreti se uglavnom moraju revidirati... Danas se nisam morao ponovo logovati... napredujemo...)

Ma sve OK.Pomislio sam da je i vas uhvatila neka fobija pa je počelo sa cenzuriranjem. Nemam puno vremena u posljednje vrijeme pa ne znam što se događa na forumima, ali čim se počne nešto puno moderirati to je za mene znak za uzmak. A posebno sam osjetljiv na cenzuriranje nečega što ima veze sa Borom. On je zadužio diy zajednicu za dugo godina i ne možemo mu se nikad dovoljno zahvaliti. Naravno i mnogi drugi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma sve OK.Pomislio sam da je i vas uhvatila neka fobija pa je počelo sa cenzuriranjem. ...

Onda Ok, no hard feelings.Uhvati mene ponekad da krenem da orem po njivi, ali nekako se uzdržim...Ko zna zašto je to dobro.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ех најзад ми стиже ово чудо. ...

Uvek me kopkalo kako sviraju pojačala firmi koje nisu nikada kod nas postale "mejnstrim" kao Philips, Marantz, Technics, Sony, Onkyo, Denon... U ono vreme sam jednom čuo pojačalce Aurex (Toshiba) i to ne samo da je lepo izgledalo, nego je sasvim lepo i svirilo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Додао бих и моју вољену фирму Хитачи.А што се тиче Тошибе од њих сам имао онај мали снагаш са ринглама на поклопцу.

Dobro, nisam imao nameru da izlistam baš sve, jer onda mora da se doda i JVC i Grunding i ....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...