Jump to content

Mikrofonske kapsule - GB


ebe

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 68
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Jedno pitanje:

zasto radite GB za ove mikrofone, zasto svako pojedinacno ne naruci kod tagora pa neka tamo neki njihov radnik brine kome ce sta poslati a ne da se neko od clanova foruma smara sa tim?

Tesko da cete dobiti neki popust  na kolicinu jer je za kolicinu od 25 do 100k neznatno smanjenje cene. Vecina od vas to moze da preuzme licno u BG, NS ili Ni i tako izbegne troskove postarine.

Ne zelim da miniram GB vec mi stvarno nije jasno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Narode, ja bih se uključio u ovaj GB, ali sam u Banja Luci, pa nisam siguran kako oko plaćanja, preuzimanja.

Ako bi značilo, dolazim na Beogradski maraton, 21. aprila.

 

Inače, volio bih 2 mikrofona.

 

obrati se kan042 - to mu je nick u vezi nacina slanja novca, takodje i organizatoru - u vezi adrese. Za slanje je lako - pogotovo ako dolazis vamo i nije ti hitno do tada. OK?

 

@gosha

 

GB nije smaranje jednog od clanova vec interakcija u cilju da svi dobiju.. makar bila i sporedna varijanta koja nudi nesto drugacije i za dlaku lakse, ja sam uvek za GB. Osnova i vezba za neki naredni GB (bice ih sigurno  :)  ) koji ce biti jedini nacin nabavke necega..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zatvaram radnju i saljem zahtev za porucivanje. 

 

@zeljko_v

Ne znam sta s tobom da radim. Da si se ranije setio pa da se dogovaramo. Ovako, stvarno ne znam.

 

ama naruci i za njega - ja odgovaram

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ama naruci i za njega - ja odgovaram

OK. Kraj nema vise. Ukupno 25.vilib - 6 komZenMod - 2 komebe - 5 komBeli_Ninja - 2 komvladac - 3 komAciko - 1 komUbledeli - 1 komZZZ - 3 komzeljko_v - 2 kom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zamolio bih ljude sa spiska da se izjasne kome da saljem, ko ce od koga preuzimati, itd. Posaljite mi na PP podatke za slanje (adresa, telefon). Sto se placanja tice, moze pouzecem (kuriru) ili ko koristi e-banking moze da mi uplati na tekuci. Ali o tome cemo kad bude stiglo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I samo bi se izvinuo što sam ovako "indijanski" upao u GB, i što mi omogućavate da budem dio iste.

 

Nema problema. Ovaj GB je i nastao indijanski. Spomenuo sam u threadu da porucujem robu iz digikey-a i onda  :PacMan:  i ja se  :whiteflag: i rodio se GB. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A kako da damo novac?

Moze na tekuci ili pouzecem.

 

koliko?

Cena prema ponudi je 285 din po kapsuli. Moguca korekcija zbog promene kursa. Navescu tacno kad roba bude stigla.

 

Koje su kapsule WM-61A panasonic?

Da. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Juce sam zvao Tagor da ih "pozdravim". Probili su obecani rok isporuke. Navodno bi trebalo da stigne do kraja nedelje. Da je sva roba za mene, najradije bi sacekao da stigne i rek'o im "e, sad mi ne treba".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...