Jump to content

HI -FI Show Holiday Inn


shuca77

Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...

Bio juče...

Sreo kolege sa foruma, lep dan bio za druženje.

Utisak dana - plavuša koja je delila čokoloadice na drugom spratu i same čokoladice :-)

Od zvuka mi je manger bio interesantan - ogroman zvuk ali jako mali sweetspot.

Devialet phantom je razočarao, gallus nisam uspeo da slušam zbog gužve, act audio korektno svirao ali daleeeko iznad cena koju su roknuli. Kolega Sync prokomentarisao kako poklopac na cd plejeru deluje kao držač za sapun :-) Could not agree more!

Najveće razočarenje je dynaudio soba i oni bežični focusi.

Nakon sajma zapalili za Ravnog selo kod Save da čujemo referentne monitore i novi projekat open baffle kutija. Reći ću samo da je i jedno i drugo daleko bolje sviralo od sajamskih sprava.

Na kraju smo dobili proper spanking od monitora gonjenih Boulder-om i Svoboda Sony plejeru. Drum solo nas je bukvalno išutirao pri nekih 100+ db. Strašan zvuk, verovatno i najbolji koji sam čuo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vratia se Šime.

 

General opinion. Gramofona nema ( osim izloženih za gledanje, bez priključivanja), CDa sve manje, skoro pa da ih nema, sve ( skoro sve) streamovano.

Toliko o trendovima. Gramofon je saranjen a i CD je mrtav.Prema tome, pamet u glavu i prestrojte se na vreme.

 

Utisci.

MBL mnooogo bolje se čuo nego prošle godine. Jeste veća soba. Veoma prostoran, veran i veliki zvuk. Za 40 kila brate i mora da se čuje. :whistle2:

 

Galus, više nego vrlo dobar, pale cene ( od lane) :wave:

 

Jedan vrlo interesantan domaći izlagač ( i proizvodjač) skoro pa DIY ( ručna izrada  po naručbini). Act Audio. Cela linija raspoznatljivog vizuelnog identiteta, dosta komponenti domaćeg porekla ( u Nišu motani trafoi) a nešto i uvoznih ali kvalitetnih.  Cene pozicionirane u viši segment neki tzv domaći high  end. Na Viena zvučnicima se to veoma pristojno čulo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislio sam da ću ići ali eto, nisam

malo zbog virusa koji me lomio a malo više zbog previše skupe fenserice na sajmu. kamere i fotoaparati...daj bre

onaj galus mi se već squrčio, a bez igora, sonica, dejana...sajam mi je bezvezan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...