Jump to content

DIY gramofon II


stein

  

66 članovâ je glasalo

  1. 1. Da li ste zainteresovani za samogradnju gramofona?

    • Da, ako nije skuplje od cene novog CD plejera
    • Da, ako tema bude dovoljno informativna
    • Da, bez obzira na cenu i tehničke informacije
    • Ne, to je bacanje para i vremena
    • Ne, previše je zahtevno
    • Ne, gramofon je prevaziđen kao izvor
    • Nisam siguran, ali je zanimljivo
    • Nije mi zanimljivo
  2. 2. Da li vam je ova tema zanimljiva



Preporučeni Komentari

ja imam primedbe na kolor shemu, crno-belu kombinaciju ne varim nikako. :Viannen_loungelizard:znaci prefarbati u crveno-belo ili ako je nezgodno zbog lokacije vlasnika, onda u crveno-plavo (pozdrav torcidi). :crazyrocker:

:buehehe:Ja sam moj primerak zato i udario u čisto crveno... Mada, ako ćemo po navijačkim kriterijumima, trebalo bi da ceo gramofon uradim od transparentnog materijala... Ja sam operisan ne samo od sportova, nego i od navijanja za sportske klubove... Nemoj da mi neko insinuira nešto zbog boje... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Odgovora 703
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 4 months later...

Да на њега! Стиже ми један ALDEBARAN на сређивање.

Mislim da sredjivanje nije bas uputno,jer Lovrincevic daje dozivotnu garanciju na uradjaj samo ako se ne pipa...

Naravno da se u svemu moze naci smisao, makar to nekome bila najgluplja stvar...Nego, ima li komentara na moju konstrukciju I design, prihvacam primjedbe I predloge?

Pa,cim si krenuo u te vode,za svaku si pohvalu.Mozda bi bilo dobro da nam ako si merio to cudo das neke podatke a?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da sredjivanje nije bas uputno,jer Lovrincevic daje dozivotnu garanciju na uradjaj samo ako se ne pipa...

Slušao sam ovaj gramofon "sređen" sa stonE-ovom ručicom ( schroeder ), nekom Dynavector zvučnicom, Sony TA-E88 preampom i Link Audio pojačavačem na Yamaha NS-1000M zvučnicima. To ubija kako radi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Чуј убија, изврће на леђа :wink2:Ух има ту још по нешто да се дотера.

Slazem se(imam i ja reference SAM), ali ako zafali nesto sto se neda ovde dobiti,morace da se plati?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Just the granite is around 50+ kgs ;)These days, if you're building a DIY turntable, either do it the right way, or don't do it at all :)

jas' secam da je neko to hteo mlogo lakse i laksije da napravi:rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

davno bese ,secam se josnadjemo se na kavi i nacrtamo istucek da ti posljem lezaj - kurir nam nep'uzdan :rofl:btw- ueltelo mi - nadjok oni Win srecom na torrentamafull 32+64 , od najobicnijeg do Ultimate

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

davno bese ,secam se josnadjemo se na kavi i nacrtamo istucek da ti posljem lezaj - kurir nam nep'uzdan :rofl:btw- ueltelo mi - nadjok oni Win srecom na torrentamafull 32+64 , od najobicnijeg do Ultimate

hint: Ne zaboravi da oma skineš i WAT, ovih dana na sve strane puca.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 10 months later...

Imam ja dovoljno dokumentacije, no me muči hronično ubitačna kombinacija smora na poslu sa nedostatkom slobodnog vremena da završim više, elem, sa slika sada fali onaj AA preamp (komponenta ispod gramofona a iznad CD plejera na polici) pa i to moram da... sve iznova... :hot:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ninja - lepi jedannadam se da ces sliknuti koji makro rucke i poslati Steinu , cisto kao jos koji info

To sam planirao kada ga dobijem (posta ga izgubila), sa malo objasnjenja i mjerama. Inace, nema neke specijalne mudrosti i tajni.Oni prodaju sve dijelove za ovaj gram i rucicu!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...