Jump to content

skitnja po net-u


AZZURO

Preporučeni Komentari

Ima veze sa vrlo tiražnim i uticajnim britanskim časopisima, koji su u recenzijama dobro ocenjivali domaće proizvođače.Taj trend precenjenosti uređaja je logično uticao i na čitaoce koji su u dužem periodu konzumirali tu vrstu droge. :lol:

Vidim da tebi uopšte ne smeta da se pozivaš na bilo koji časopis kada ti u prilog idu recenzije za neku komponentu kojueventualno poseduješ, pa makar to bilo i od britanskih časopisa. Nevolja je samo kada napišu nešto suprotno od toga. :whistle2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 45
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Vidim da tebi uopšte ne smeta da se pozivaš na bilo koji časopis kada ti u prilog idu recenzije za neku komponentu kojueventualno poseduješ, pa makar to bilo i od britanskih časopisa. Nevolja je samo kada napišu nešto suprotno od toga. :whistle2:

Ja se ne pozivam na (nemački) časopis zato što bi mi to odgovaralo. Ne znam ni zašto bi mi odgovaralo, jer se ne vezuem za stvari. Samo sam to upotrebio kao suprotan argument zbog gluposti i besprizornosti forsiranja domaćih brandova u britanskim časopisima. Na kraju se sve svodi na to da treba čuti i lično uporediti.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cuje se.Recimo, F5 i moj prethodni amp Texas Instruments TIC800 se u srednjem podrucju i basovima razlikuju kao nebo i zemlja. Visoke slicno sviraju, ali F5 ima mnogo bolji i definisaniji bas dok je kod TI napadno srednje podrucje. Drugo, F5 ima sjajnu definiciju prostora...Sa druge strane, taj isti TI je svirao bolje od Yamahe A-400, Kenwooda KA8100, Sansui risivera (ne pamtim model). Kada su svirali prosecnom jacinom, bili su tu negde, ali kada ih nalozis, kod svih su se manje vise gubili basovi sem kod TI koji je tek onda pokazivao sta ume. Obrati paznju da je pomenuti Kenwood i danas odlican amp.Nadji na forumu pricu kada je gidjga donosio kod mene F3. Tamo sam pisao o razlici u zvuku F5 i F3. Mala je, ali postoji.Evo, nadjoh ja, da ne lutas...http://www.diyaudio....dpost__p__38615http://www.diyaudio....dpost__p__48885

Hvala, pročitao. F5 i F3 su druga priča, A klasa. Nisam bio u prilici da čujem nešto tako. Kad sklopim još koje zvučnike, gledaću da poslušam
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolika je prostorija? Koje vrste muzike se slušaju?

Prostorija je nekih 20 m2 uglavnom jazz instrumentali i slicno ,kutije su "izvikane" :) visaton v 17 trenutno ih goni denon pma860..razmisljam da uzmem nesto slicno preferiram na topliji zvuk
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prostorija je nekih 20 m2 uglavnom jazz instrumentali i slicno ,kutije su "izvikane" :) visaton v 17 trenutno ih goni denon pma860..razmisljam da uzmem nesto slicno preferiram na topliji zvuk

provao sam od pojacala pioneer naporan mi je za duze slusanje,sansui au-x 501 detaljan ali mu nedostaje basa zvuk denona mi nekako lezi al bi ipak volio da provam i nesto drugo znam da uvjek ima bolje
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

provao sam od pojacala pioneer naporan mi je za duze slusanje,sansui au-x 501 detaljan ali mu nedostaje basa zvuk denona mi nekako lezi al bi ipak volio da provam i nesto drugo znam da uvjek ima bolje

Od druga sam pozajmio i snagas nad 2200 sa predpojacalom koji stvarno monstruozno zvuci, tu se kutije stvarno fino cuju al ipak nedostaju srednji
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prostorija je nekih 20 m2 uglavnom jazz instrumentali i slicno ,kutije su "izvikane" :) visaton v 17 trenutno ih goni denon pma860..razmisljam da uzmem nesto slicno preferiram na topliji zvuk

S obzirom da slušaš jazz i preferiraš "topliji" zvuk, probaj neko englesko pojačalo. :msn-rofl:Recimo, imaš na kup.prod. Mission Cyrus II. Jedino ne znam kako bi prošao sa basom. Cyrus I koji sam slušao na basu se nije baš proslavio.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

S obzirom da slušaš jazz i preferiraš "topliji" zvuk, probaj neko englesko pojačalo. :msn-rofl:Recimo, imaš na kup.prod. Mission Cyrus II. Jedino ne znam kako bi prošao sa basom. Cyrus I koji sam slušao na basu se nije baš proslavio.

Auuuuuu na sta ovo lici brate :) he he kao nekadasnji video playeri :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam da li postoje Yamaha i Rotel koji imaju "mekši" zvuk. Možda nešto tako i postoji, ali ja ne znam za takve. Bolje da ti napiše neko ko je bolji poznavac te dve firme. Ne neko ko je posedovao jedan ili dva njihova modela, već neko ko je BAŠ poznavalac njihove game u poslednjih 30 godina.P.S. Lično ne razumem ograničavanje na samo dve firme. Treba da juriš ono što će da ti odgovara zvučno i po kvalitetu izrade...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam da li postoje Yamaha i Rotel koji imaju "mekši" zvuk. Možda nešto tako i postoji, ali ja ne znam za takve. Bolje da ti napiše neko ko je bolji poznavac te dve firme. Ne neko ko je posedovao jedan ili dva njihova modela, već neko ko je BAŠ poznavalac njihove game u poslednjih 30 godina.P.S. Lično ne razumem ograničavanje na samo dve firme. Treba da juriš ono što će da ti odgovara zvučno i po kvalitetu izrade...

Slazem se boki... S obzirom da zivim tu gdje zivim nemam puno izbora zato i trazim poneki savjet hvala drugar
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ко зна шта је у питању :oke: . Имао сам дотични појачавач али без преампа, по мени то свира доста добро е сад где га нажи?

Vidim na kp jedan cjena prava sitnica 900 keka
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...