Jump to content

F3/5 vs clone


Дане

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 167
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Sto se plocica tice, moj (kvazi) plan je da mi covek napravi iste plocice kao u originalnom F5 (one dugacke). Samo treba da mu obezbedim sliku, ili kako se to vec zove, PCB-a.Ovake:

Izmenjeno od Дане
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto se plocica tice, moj (kvazi) plan je da mi covek napravi iste plocice kao u originalnom F5 (one dugacke). Samo treba da mu obezbedim sliku, ili kako se to vec zove, PCB-a.Ovake:

Teško sinak :)Borko i Impuls su radili nacrte za pločice za F5, a ako baš insistiraš na pločicama kakve su u originalu, onda ti želim puno sreće, ja ih nisam nešto viđao po forumima... Pass jeste dao šemu na uvid, jeste pomagao i asistirao (i to još uvek čini) ali mislim da originalni nacrti pločica sa vodovima ipak ostaju u vlasništvu proizvođača... Koliko znam, to se ne daje na umnožavanje... Dakle, moraćeš da se potrudiš :) Mada, iskreno rečeno, ne vidim posebno dobre razloge da se držiš pločica koje su krojene da pašu uz standardne Passove hladnjake koje ne možeš kupiti nigde... (kao zaseban deo - jedino kao sastavni deo nekog Passovog pojačala, a onda ako već kupiš. bilo bi greota razvaljivati... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nasao sam nacrte borko_bogdan-a na big diy, i zahvaljujem im se na tome sto su to uradili i postavili, medjutim, ja bi ipak ako moze original! eto, tako!ako ne, onda ce biti verovatno to njihovo, uz napomenu da na prvoj stranici ove teme pise da je moguce napraviti 100% isti original. Mene naravno ne zanima da spolja bude 100% orig, vec samo plocice da budu... tako sam resio, pa to ti je. To bi onda dalo sustinu tom mom pitanju tj odgovorima da g. Pass daje sheme na izvol'te.Sto se hladnjaka tice, najvece sto sam naso je u elementi, cini mi se, duzine 30cm, e sad, ako su ove plocice jos duze od toga, onda stvarno ne znam.U svakom slucaju, mozda je jos rano da pricam o DIM(yself) F5, medjutim, ako postoji interes za diskusiju - zasto da ne ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

У Хрватској плочице ради Кристијан Кључарић, а Ја отворим једну од кутија и вадим када ми треба. :buehehe: Наравно под будним оком крзненог љубимца.

Znam za Kristijana, čak sam se i upoznao sa njim i imam njegove pločice za Aleph 5. Na njegovoj KK-pcb stranici nema F5 niti Aleph J koji mi se isto čini zanimljiv. Budući da će sa vremenom trnutne Dynaudie zamijeniti nešto efikasnije počeo sam razmišljati o manjem ampu u A klasi, odnosno manjoj grijalici od A5.Ma sve je to istraživanje i upoznavanje sa općim mišljenjima o pojedinom ampu, ali lijepo je imati podatke o dostupnosti i eventualnoj konačnoj cijeni.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Што не пробаш Алеф 3?

Ne znam! Još ništa ne probavam, zapravo u izradi su kutije sa povelikim volumenom, aktivnom perilicom, štednjakom u A klasi, transmission line napom, dva pozamašna lavora itd....Custom kuhinja umjesto hife. Važnije mi je jesti! :rofl:Ljetos sam sredstva za hifu preusmjerio na tuning voznih svojstava auta, sada na stanovanje....Dok budem opet validan ću promijeniti još nekoliko zamisli. :lol:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...