Jump to content

F3/5 vs clone


Дане

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 167
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

posalji odmah i klupko Arijadninog konca:rofl:

Arijadnu nisam vidio već pet hiljada godina, ali potražit ću je na facebooku! :rofl:Imam ih već dugo, ali sam se već deset puta predomislio kojim putem krenuti...Sad mi se već i Babelfish počeo sviđati....ili ipak neki el84.....ili.....Ma malo sam neodlučan....ili ipak nisam....ne znam....možda i jesam... :buehehe:PS znači da ti ne šaljem ako nema konca? :)Deda, ne brini! Kad se smislim što bih htjeo ovdje ću zamoliti nekoga za pomoć... Uz naknadu!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni ne salji , jer sticajem nesretnih okolnosti znam kako izgedaju odozdo , kao i kako se ponasaju posle 2 odlemljivanja partsglede naknade - lako cemo ; nadji se sa Barba Gundjalom na bilo kom TF i popijte po jednu , a drugu ka da sam ja tamo :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni ne salji , jer sticajem nesretnih okolnosti znam kako izgedaju odozdo , kao i kako se ponasaju posle 2 odlemljivanja parts

glede naknade - lako cemo ; nadji se sa Barba Gundjalom na bilo kom TF i popijte po jednu , a drugu ka da sam ja tamo :rofl:

Sa Sstrsatom?( Ne mislim da je gunđalo, a jedino njega ponekad nazovemo barba ovdje...)

Rado bih ako se ikada vidimo i ako on bude za! :cheers:

A ovo "ka da si ti tamo" ćemo staviti na led - ima dana! Bit ćeš jednom tu ili ja tamo ako bude zdravlja i sreće.

Таман посла.

Mračan posla? :icon9:

:phil_04::cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam Žiko! Samo sam se poigrao riječima!Nešto slično kao: "dapače" i "dačvarci""Pače" još nazivaju i hladetina - ona punomasna želatina koja nastane nakon dugog kuhanja svinjskih ušesa i nogica.

Lepo, nisam znao... ;)Pi{h,k}tije...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...