Jump to content

Umro Stiv Jobs


sir Oliver

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

slava muzaslužio je posebnu temu

Ima posebna tema u komšiluku. Prešišala je 100 strana, postavljena krajem avgusta meseca. Zvala se "Steve Jobs", ali je nakon smrti preimenovana u "Apple, istine i zablude": http://www.audiofil.net/forum/forum_posts.asp?TID=12633&PN=1
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam, što se mene iz kamenog doba tiče, ja se još uvek držim staromodnih rešenja: Za komunikaciju telefon, za fotografisanje foto aparat, za muziku pristojan audio sistem. Ipod,Iphone i Ipad mi apsolutno ništa ne znače i da ih nema, bilo bi mi isto ko i sad. I što kaže komentar iz prethodnog posta... Meni je lično više značilo kada sam kupio 4-struki DVD "Live Aid" gde piše da se od prihoda koji se ostvari prodajom određeni deo usmerava za pomoć gladnima u Africi... Nadam se da je od tih 50€ koje sam platio bar jedno dete dobilo bar jedan obrok...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na žalost kod tih dobrotvornih akcija skoro sav prihod ode na plate zaposlenih u tim fondovima, na direktore itd, pitanje je koliki deo ode za hranu i trasport. Onda astronoske plate svima koji rade na distribuciji, jer ipak idu ljudi u afriku da rade itd. Sama hrana je smešno jeftina, koliko je tona žita ili voća itd. Transport nekim teretnim brodom verovatno isto nije skup čim se isplat uvoziti iz kine prašak za pecivo, wc papir, carape, plastiku itdšto se appleovih prozvoda tj ideja tiče, ja koji sam ipak mlađi od većine vas, imam android telefon koji koristim isto kao što sam koristio i onu krsh motorolu pre 10 godina, za pozive i poruke. Jedino mi stvarno služi jer sam programer a za android sad postoji ogromno tržište, pa mi služi za testiranje... Mp3 player sam imao pre nego što se ipod i pojavio, neki nemački, platio ga 200DM i imao je valjda 64MB memorije. Tablet, ne vidim shvrhu, mislim lepa je igračka za fotelju i čitanje pdf knjiga, ali previše je to para za igračku. A ionako sad svi imaju komp na svakom ćošku. iMac - no comment, suludo je dati tolike pare samo za drugi OS koji je ionako po mnogo čemu lošiji od Win7On topic: RIP Steve, velika šteta, baš mi ga je žao, mnogima treba da bude uzor da se bave onim što vole

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema veze sa Jobsom već sa svetom

Poster mi se sviđa, ali nisam siguran da mu je mesto na ovoj temi .

Ako se neko divi životu jednog velikana i stvaralačkom

duhu koji je imao, ne znači da je neosetljiv na stradanje malih ljudi.

Nismo ni mi ni Stiv Džobs krivi što ljudi negde pate - na kraju krajeva i Srbi su poceli da umiru od gladi pa briga nikoga nije :

http://www.blic.rs/V...--na-podu-stana

http://www.mondo.rs/...gled_majke.html

Da je više ljudi poput njega u svetu (pogotovo kod nas ) manje bi bilo gladnih i siromašnih.

---------

Sony snima film o Džobsu

Sony Pictures je otkupio prava za snimanje filma po autorizovanoj biografiji Stiva Džobsa, bivšeg urednika magazina Time, Voltera Ajzaksona.

Postavljena slika

Izlazak biografije planiran je za 24. oktobar, a Guardian prenosi da je Sony otkupio prava za "sedmocifreni iznos".

Filmsku verziju će za Sony raditi Mark Gordon, producent filmova brzina i Spasavanje redova Rajana.

Biografija je zasnovana na preko četrdeset intervjua sa Džobsom i oko sto sa ljudima bliskim njemu, a njen izlazak je ubrzan zbog Džobsove smrti, piše Guardian.

Ovaj studio stoji i iza filma o nastanku Facebooka, Društvena mreža.

http://www.b92.net/t...0&nav_id=548384

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...