Jump to content

K: 12" ruchicu [tonearm].


InSides

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 76
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 3 nedelje kasnije...

@InSides radi li se što oko uni ručke?

ako je fi 9mm da nemaš viška za 9`` da promjenim ovu antensku cevku da se narod ne sprda

9.3mm. Može se ostrugati između šiljaka na 9.0mm; 218, 227 i 228mm dužine

@revox: Ne košta ništa, no malo poštarine, a dimenzije cevki sam ti dao. Rupa je fi 6.80mm. A za slike me nemoj sada, jerbo sam ljut nešto na aparat... :rofl:

Ne slikavaj, zaboravi ne da mi se šitit na 8mm i fala na ponudi

@Stein, predomislio sam setrebala bi mi ta jedna karbonska cevka što duža ako se nisu potrošile.Ušao crvić u mene i evo mjesec dana crtam i premjeravam za jednu unipivot sa uljanom kadomručni crteži treba da se prebace u računaronda ide kod tokaraprva verzija će da se radi od aluminijaza finalnu bi birao matrijalu tu svrhu sam rasturio jednu ručku trebali ležajevi i osovinaPSMogao bi se ovaj dio oko izrade ručke maći iz ogasa kolege @InSides da mu se ne brlja oglas i ubacit u neku postojeću temu oko izrade ručke ili eventualno otvoriti novuMože bit da se i napravi neki unipivot arm
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@InSides radi li se što oko uni ručke?

Нажалост, откако је стигао ауто, не радим ништа друго осим што подешавам тонске контроле у кабини.То и факт да ове године Skopje Jazz Festival има 18 концерта у току 8 дана мало комплицирају ствари. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Нажалост, откако је стигао ауто, не радим ништа друго осим што подешавам тонске контроле у кабини.То и факт да ове године Skopje Jazz Festival има 18 концерта у току 8 дана мало комплицирају ствари. :)

tako je to uvjek ima preče od prečeg :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...