Jump to content

SOIC-8 na DIP-8


ZZZ

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 140
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

A sto mora ta plava folija? Sta fali papiru? Ja stampam na kunstdruk. Koja je prednost te plave folije i koja kolicina se dobije za 350 novaca u Kelcu?Jedan list A4? Skupo to mnogo. Ako je prednost odlepljivanje, papir (kunstdruk) se sam odlepi kad plocicu ubacite samo u sonu kiselinu posle 30 sekundi. Ceo se odlepi, nema potrebe za struganjem. To sam slucajno otkrio tako sto sam greskom ubacio plocu sa papirom u kiselinu :) Probajte :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rumbaking,mislim da moze isto i sa tim papiromali ja sam imao nke listove plave folijea i radio sam to pre jedno 10-15 godina pakao da probam ponovosecam se da su mi tada bili dosta tanki i dobri vodovii to sa filmom koji je naneo fotokopir aparati koji nije bio bas tako crn kao ovaj sadasa obicnog BW stampaca?.fora je u tome da se folija posle preslikavanja peglomdobro ohladi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Radim ja toner transfer bez problema na papiru iz sveta kompjutera. Nisam radio tanje od 0,8mm sa rasterom 0,8mm. Ovaj plavi papirić mi zanimljiv za tanje vodove, malko mi skup ovaj fotooslojeni vitroplast na kome sam radio vodove 0,4mm sa rasterom 0,4mm. Ma kupim jedan pa nek ima za probu... :to_become_senile::hammer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas mi se javio Milan ( koji je pravio adaptere za Pileta i sve nas) Neverovatna slučajnost da ne kažem koincidencija da je ostalonešto adapterta od prošli put i pita me da li nekom trebaju. Evo prenosim u celini ( copy paste) njegov mail:

Zdravo Branko,

Na zalihama imam nekoliko adaptera smd-dip

28 x 8soic-dip8 ........ 200 d

5 x 28soic-dip28 ...... 150 d

5 x 28ssop-dip28 ..... 150 d

Da li ima zainteresovanih?

Pozdrav, Milan.

E pa kome treba nek se javi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ZZZ: narucicu jedan kad budem nesto narucivao iz kelca, moram da probam :)I ja volim da se mucim, to je ionako sitno, pa kad pravim nesto vece, onda napravim i te sitnice.Ajde okaci stampu iz 64 posta u tiff formatu ili bilo kako da ima prave dimenzije, ovako u png je veliko 3cm :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne bi trebalo,dimenzije su u redu kad se odstampasamo sam stavio 600dpi da te ne zbunicopy - paste taj primeraksve jedno mozes i u tiff formatudim se necepromeniti ako ih ti sam ne promenis

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sir oliver,jel mogu ja da imam prednost pri kupovini smd8 na dib8posto sam postavio oglas?naravno ne bih kupio svih 28?

Ha ha ha ha ha ha aaaah... :buehehe:A šta bi sa "više volimo da se mučimo"? :sarcastic_hand: Zakasnilo se malo... Mi tih 28 komada već podelili... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa preneo sam na Cu peglomali nisu svi ispali OKpokusacu da popravimpa da ecujem.malo se tesko prenosi onom plavom folijomnekada mi je lepo uspevalo a sada nestoslabo.mozda nisam ubo pravu temperatiru

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...