Jump to content

SOIC-8 na DIP-8


ZZZ

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 140
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Мени данас стигао рачун за телефон у коверти, баш да видим колико су ови моји причали?

Ne znam za tvoje, mene je prošlomesečni harač na "imate prijatelje" - "tvoje reči vrede više" - "Misli lepše. Vidi dalje." izašao manje nego inače, oko 4600 dindži...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Пих, код мене ни 'иљаду динара :beach:

Eto ti, onda kuliraj, i koliko god da ti je račun, uvek se seti da nekoga uvek više oderu ... :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма мислио сам на око драња :buehehe:

A ono?...Kako usamljeni čoban dere ovcu? Ne dere je nego natrći a ovca se dere sama... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad vec prichamo o adapterima, evo da vidite kako su ispali msop na dip za OPA1642, koje sam pravio :)

Ma super je ispalo :)Pajz kad je po meni mnogo veća umetnost zalemiti čip a ne spržiti ga. Na kraju će svakako da se i adapter sa čipom negde izgubi u mnoštvu delova unutar neke zatvorene kutije...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma super je ispalo :)Pajz kad je po meni mnogo veća umetnost zalemiti čip a ne spržiti ga. Na kraju će svakako da se i adapter sa čipom negde izgubi u mnoštvu delova unutar neke zatvorene kutije...

Ja to sve lemim obichnom Ersa Multitip 15W lemilicom. 230V, nije ni galvanski razdvojena. Do sada nisam spalio ni jedan, a lemio sam opampe, dac-eve, kojekakve flash memorije u tsop pakovanju itd. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...