Jump to content

SOIC-8 na DIP-8


ZZZ

Preporučeni Komentari

A to... ma opasean je Stein :hot: ...zeon danas cu da uradim ove home verzije pa ti javljamimas 2 koma ti proceni da li su dobra ili ne....da li neko zna optimalnu temperaturu i vreme presovanja za plavu foliju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 140
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

zeon danas cu da uradim ove home verzije pa ti javljamimas 2 koma ti proceni da li su dobra ili ne....da li neko zna optimalnu temperaturu i vreme presovanja za plavu foliju

Хвала!Пробај на ћошковима па ако и ...... нема везе.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

auu ja ga shiknuo na pamuk...hvala ManicP,btwsteta sto nisi mogao da svratis do gagijajel ti Dragance preneo utiske(uglavnom to je to - 15% preterivanja...He He...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se ovde polomih moleći vas da uzmete a niko me ne konstatuje. Volite da se mučite , da švajsujete. A i cena je bila baš onako Bing.

E pa nema neću kakim, oću kakim

Soic na DIP nema više. Ostalo može.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Steinpa stvarno nije ferja sam postavio oglas :huh:

1. http://www.diyaudio.rs/topic/4031-soic-8-na-dip-8/page__view__findpost__p__859062.

@zeon & steinOK :geek: .@siromapa nije fora da porucujemo i dobijemo na lak nacinfora je da se mucimo :crazyrocker:

3. Life isn't fair - Get used to it. Prvo od jedanaest pravila u životu, by Bill Gates...( http://urbanlegends.about.com/library/bl_bill_gates_speech.htm ):)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa to sto citirasje bilo u vezi porucivanja nove kolicine dase napravi....A tek posle je dosla informacija od Sir O.da ima vec napravljenih od starog GB-a.Ja sam zato i postavio oglas jer sam video da je bilo ranijeto isto pravljeno pa da vidim da li je mozda ostalo nesto....ali nema veze...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Steinkad vec citiras pogresno i ispravljas slova koja su greskom otkucanaevo i pravih citata sa temei to za skolski obrazovni program.post #68"Jest, kad si se već latio, napravi da ima i za nas nesposobne Cena po dogovoru (meni je dosta dva komada) ".post #72"@zeon & steinOK".post #78informacija da je ostalo prilagodnih podnozijaod proslog puta i da ne mora da se prave ponovo.i onda brze boljepost #80"SMS, 28 komada SOIC-8 na DIP-8Kaži kad i gde da šaljem pare.".posle toga moja molba da podelimote plocice nekako, posto sam ipak ja pokrenuo temu.i posle svega toga oni glupi citatiu stilu life is a bitch.vidimo se u sledecoj karmi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ja se ZZZ prijatelju, ništa ovde ne pitam.Do sada je već trebalo da bude jasno da SirOliver odlučuje kome će šta i koliko da distribuira od dostupne mu količine. Meni je i dalje sasvim dovoljno dva komada. Moj komentar koji, kao i većina svega što napišem treba da se shvati kao šala i drugarsko zadirkivanje, a ne podjebavanje i sprdanje. Ako kojim slučajem dobijem veću količinu od meni potrebne, častim te sa nekoliko komada adaptera. Mada, vidim da i ovde možda ne bi bilo zgoreg da se forum sa oglasima moderiše pa da može da se da oglas, a svi naknadni postovi budu prethodno odobreni od moderatora/administratora i samim tim, ukine šum koji stvaramo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uspeo sam da izvucem 8 vrlo dobrih komadaiz buncha od 32ima za zeona 2stein 2 i meni 4samo da izbusim rupe i da nakalajisemono secenje je pain in the assali isekoh....Smanjio sam malo T na pegliali opet se nisu svi preneli dobroustvari mislim da je problem u mom stampacukoji ne prenosi to bas dobro.Sa nekim drugim boljim i novijim mislim da bi sve bilo jos bolje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uspeo sam da izvucem 8 vrlo dobrih komadaima za zeona 2samo da izbusim rupe i da nakalajisemono secenje je pain in the assali isekoh...

Што се мене тиче мени не мораш ни да сечеш ни да бушиш, и Ја волим да се мучим.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...