Jump to content

K: PCM2706


machinori

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 40
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Machinori rekoh ti poslacu ti drugi (GRATIS, tvoja poshtarina ) , samo ovaj put ti saljem pcm2704 jer ti i onako nije potraban I2s (DANAS SHALJEM) snadji se kod kolega forumasa za adpter smd na dip (bio je na GB),zalemi pa se posle mozes igrati do mile volje :assshake: Problem resen . Mozda? :bomb:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ajde. Ali moracu i ja tebi da saljem nesto gratis, makar bila gajba piva. :character13:Ajd kolege forumasi, ima li neko adapter viska?Hvala!

Komšija, pogledaj malo GB-ove i ko ih je organizovao :buehehe: Za detalje PP. Al nećeš jeftino da se provučeš, svaka škola se plaća :rofl: Tebi treba 28-Pin SSOP na DIP 28, ima se. :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Takodje se slazem da je vecina bila mnogo kreativnija i edukativnija na ,kako vi kazete ONOM FORUMU .

Diktatura je uvek bila kreativnija i edukativnija onamo nego li demokratija na OVOM FORUMU :character13:

mislim da smo zaboravili zasto smo ovde dosli?:buehehe:

da pisemo i mi teme - Vodokotlic u WC-u koji imate ? :rofl:

... ili... i sve ovo potpada pod "doesn't make any sense at all?"

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ Mika:character13: promasio thread ....... ili sam ja pozaboravljao sta je ovde bilo ....

........dodje mi zuta minuta. Kao oni crvenim i zelenim slovima u potpisu koji samo nabijaju postove i offtopice a nista korisne ne kazu.

ajd da ti nista ne odgovorim .

ovo je sve napisano ovde u ovom thread-u :buehehe:Mislim i ja da ima mnogo offtopic-a .....Ja bar priznajem da mogu da probam da ucestvujem u nekim raspravama....Nisam strucnjak u ovoj oblasti bas toliko da mogu na bilo koju temu ili pitanjeda odgovorim da je svako zadovoljan......Ako je meni upucena kritika OK...od sad ucestvujem samo u temama :Obavestenja o radu foruma , predstavljanjaSve drugo / Everything else:rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

..........od sad ucestvujem samo u temama :Obavestenja o radu foruma , predstavljanjaSve drugo / Everything else:character13:

dobro - a kako ond amislis da prosiris i poboljsas sistem .... ?nije sve ni u WebHamsterisanju ...... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobro - a kako ond amislis da prosiris i poboljsas sistem .... ?nije sve ni u WebHamsterisanju ......

Zezo sam se :character13:Nije sve ni u DIY :buehehe: ima i Audio :rofl:No treba svako da se trudi maximalno prema svom znanju ovde.A ne da se guse teme ne tehnickim stvarima....:rofl:No ne treba ni preterano tehnicki (DIY) da bude - jer je onda suvise apstraktno ono Audio ...:rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...