Jump to content

accu za Toshiba lap ?


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Je li to 15V ili 19V pošto su malo oprečne informacije na netu. U oba slučaja imaš ih nekoliko na kupindo / limundo za 2-3 hiljade.EDIT: Uh, my bad, ti si verovatno mislio na bateriju a ne na punjač, sorry :bye:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je decko nabavio bateriju za prastari ACER ( Onaj karbonizirani). Samo sam rekao koji je tip i bez ikakve kapare je narucio. Kroz 15ak dana je stigla, duplo veceg kapaciteta od originalne. Razmenu smo obavili licno , placanje posle probe. Cena, Bing prava sitnica, duplo manja od reparacije i 3 puta manja od originalne iz ACER servisa.Sve preporuke za prodavca. :clapping: Nabavlja sve modele po želji.http://www.kupujemprodajem.com/Baterije-za-sve-tipove-laptopova-i-tel--717524-oglas.htm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

nisam kad resim neka druga pitanja , onda resavam i pitanje akuapreciznije - vlasnicki status istoga treba da se resi - ako predje u moje vlasnistvo , resava se akkuako ne predje - ne resava se akku nikako - lap nastavlja da radi vjeki vjekova na ispravljaca da cu kontaktirati bas njega - hocu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...