Jump to content

pozdrav iz grcku


dunavko

Preporučeni Komentari

pozdrav svima iz grcku ,iz stavrosa,lepe plaze,lepe cene.pivo na tocenje 0.5 litara 2.5 eura,giro\os 2.2 eura,paradajz od 0.8 da 1,3eura,pile 3.5 eura,lubenice 0.75,pomorandze 1.5;tuna na pijaci komad 5 eura ima kilo ali sveza,skuse 5 eura sveze,nema lignje ima u restoran od 6,7 do 12 eura.ima za svaciji dzep.internet kafe 1 sat 1.5 eura,voda 6 flasa 1.5 litara oko 2 eura.mesa kvalitetnog nema neki izbor i ono je od 7 do 10eura,belo meso pilece7 eura.jeftino maslinovo ulje devicansko ,pise,2,9 eura litar.nigde nisam video rezervne osigurace one od 63 ampera.j.....e ako s\crkne gde da nadjem taku licnu.pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

...nigde nisam video rezervne osigurace one od 63 ampera.j.....e ako s\crkne gde da nadjem taku licnu.pozdrav

:buehehe: Idi bre dunavko ! Pa kako si mogao da krenes na letovanje bez osiguraca od 63A ?! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ode čovjek u Grčku i onda ne može bez baby diya! :crazyrocker: Samo se ti lijepo odmori i provedi! :drinks: (Ovdje je sve po starome.....valjda će stari izdržati... :buehehe: )Što se osigurača tiče evo ti besplatan savjet koji vrijedi svaku paru: Jedan krovni ekser će izdržati sve što prođe kroz njega! :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne smem da kazem kolike para sam bacio na raznorazni pribor i opremu za pecanje,preko ebay-a najnovije skokavice koje svetle u vise boja za lignje,pa fosforoscentni vobleri sa flouoroscencijom tacno odred.talasne duzine za grabljivice,pa crvi iz formaksa 5 kutija,jos samo da je neko pronasao te crve pa bi me osudili ovi grci......Tu sam se cimao par dana po onom jedinom molu,tamo guzva,borba za mesto,bugari,srbi,grci,albanci,rusi,nemci,brate stapovi samo sevaju,ja se dva puta zakacio sa nekim grkom i sa jednim iz nisa,valjda.jedva se raspetljali.borba,ljudi,nevidjena..Al nigde ribe na udici,ja mislio samo ja nista ne vatam i kao satra masem onim stapom a sve gledam sta drugi rade a oni isto ko ja vitlaju onijem stapovima samo da se nesto dogadja a ribe nigde..e moji ljudi,nema Srbije i Dunava nigde,jedva cekam kad cu se vratim,nisam ova dva dana ni isao na kupanje od muke..A jel ima taj osigurac u solunu,jel zna mozda neko,nema taki ekser u celu grcku...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ова фотографија ме подсети на Сипијеве речи од пре неки дан:SNR je >130 dB sto je neostvario u "pedantnoj" izvedbi na stampanoj plocici. Pa sad, sta ko voli - "pedantno/uredno" ili zaista dobro...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ljudi da ne poverujete.poslednji dan predvece sedimo na terasi,tri cetiri ekipe iz srbije pricamo,vreme se polako menja na gore,u atini neredi,solun neki strajkovi,ja nemam rezervni osigurac,ovaj vec pri kraju,ocu bijem dete bezveze,gotovo...i taman se diskusija rasplela do nepoznatih granica razuma,politika i srbija i grcka,ludilo, kad jedno sto metara od nas puce nesto pa ko topovski udar,nista manje i nesta struje u celom kraju Stavrosa...gazda grk pokupi trudnu zenu i malo dete i pobeze u drugi deo grada de ima struje,mi ostasmo,milina ko 99 kad je bilo bombardovanje...Prodjose neki vatrogasci,pa neki kamioni sa nekim uniformisanim osobama,ovi nasi komsije tek stigli,sekiraju se,nema struje,pokvarice se svasta u frizider...Doso gazda iz prodavnice,grk,kuka,propade radnja,ne rade restorani..ode sezona..Kaze onaj grk,prodavac da se to nije desilo deset godina sa strujom,nije bilo nevremena,nista,iz cistog mira...A ja oladio..J....e,sta bi mi radili kad bi znali sta sam piso ranije na temu osiguraca i eksera.ja bi zaglavio cistu robiju,sabotiram turizam u tako teskoj situaciji za nasu bracu grke..A imam i svedoke,nisam nista ukljucivao,mislim moje audio radove...Ujutro rano prolazim pored trafoa na banderi,vidim ljudi nesto rade,al ne prilazim.Za svaki slucaj..Menjaju trafo.Izgleda da ni on nije im ao osigurac,il je moj bio jaci.nisam dzabe proveo u majcici Srbiji sve ovo vreme,pogotovo ovih dvadesetak poslednji godina.Mozda bi trebali da uvedemo novu mernu jedinicu -srpski amper..Kao ideja..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neka si ti samo živu glavu izvukao! :sarcastic_hand:

...Mozda bi trebali da uvedemo novu mernu jedinicu -srpski amper..Kao ideja..

Mmmm-da.....nekakav red veličina poput Farada. :dubbio: npr. 1SmA = 100 ARadi praktične upotrebe upotrebljavat će se mili, mikro i piko SAmper u granama proizvodnje, prijenosa i distribucije električne enrgije.Tako će biti zabilježeno da primjerice omanja munja može dati oko 10 SmA struje. :buehehe::drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I taman se diskusija rasplela do nepoznatih granica razuma,politika i srbija i grcka,ludilo, kad jedno sto metara od nas puce nesto pa ko topovski udar,nista manje i nesta struje u celom kraju Stavrosa...gazda grk pokupi trudnu zenu i malo dete i pobeze u drugi deo grada de ima struje,mi ostasmo,milina ko 99 kad je bilo bombardovanje...Prodjose neki vatrogasci,pa neki kamioni sa nekim uniformisanim osobama,ovi nasi komsije tek stigli,sekiraju se,nema struje,pokvarice se svasta u frizider...................................................................................................................................Ма признај да си нешто чачкао. Не би трансформатор тек тако експлодирао. Ако не онда си стварно баксузан.Када будеш одлазио пази да ли те прате :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jedinica [PSMA]

Poor Serbian Man Amper

vel'cina koja nastaje pri praznjenju jednog Farada ( Zemljine kugle ) na - recimo - Mesec

:Viannen_loungelizard:

zvanicno :

PSMA je pod zastitom DiyA.sr GPL

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jedinica [PSMA]

Poor Serbian Man Amper

vel'cina koja nastaje pri praznjenju jednog Farada ( Zemljine kugle ) na - recimo - Mesec

:Viannen_loungelizard:

zvanicno :

PSMA je pod zastitom DiyA.sr GPL

:buehehe:

PSMACA - Poor Srebian Man A Class Amplifier have bias egsactly 1 PSMA! :robots000_2:

Da ga spojiš na limeni lavor - prosvirao bi! :buehehe:

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prate me, izgleda.il su grci il ovi iz demokratskosocijalistickekoalicisticke...ke udruge stvorena za bolji transfer u lepu nam nasu jevropu a da mi to ne znamo,mislim kolko je lepa. transfer se tice novca koji dobijaju u vidu kredita i posle su on transformise na nekom drugom mestu.tesla je z...bo stvar,on je dao ideju.moram neko vreme da mirujem,a sve je pocelo zbog osiguraca,da mi je na vreme pukao na nebi ni bio u grckoj i nista se ne bi dogodilo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dunavko vidi tamo po Grckoj poseti neki otpad ako mozes , cuo sam od drugara da moze da se nadje svasta interesantno za ove nase cevne DIY aparate . Poz Druze ! :cheers: PS : Eto mene na Dunavu , otvorio sam sebi sezonu kupanja :

post-556-0-30559900-1308383789_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...