Jump to content

Preamp, sta praviti ?


andrics

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 77
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Zaboravih da napomenem. :cheers::coffee::baby: Ko kupuje XLR konektore, pazite se "original " Neutrika za sasiju . Ja sam kupio u RK ili ti Kelco i nemogu sad ni jedan XLR za kabal da prikljucim na njih, pogotovo na zenski sasijski.Naime plastika je velika , tako da kada pokusas da gurnes kon. za kabal unutra zaglavi se pre nego sto se zabravi . Posle toga su muke da se izvuce kon. na kablu iz konektora za sasiju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Нико у Србији, не продаје оригиналније Нојтрик конекторе од београдског предузећа" Декадас ", са најнижим ценама.Ако некоме треба било који " Н " конектор, скупите жеље па у ГБ, овај пут ћу Ја да организујем!Познајем као и увек, Власника предузећа.стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Нико у Србији, не продаје оригиналније Нојтрик конекторе од београдског предузећа" Декадас ", са најнижим ценама.Ако некоме треба било који " Н " конектор, скупите жеље па у ГБ, овај пут ћу Ја да организујем!Познајем као и увек, Власника предузећа.стоН_Колд

E, onda nam daj jos podataka o cenama/modelima jer meni upravo treba jedan set XLR-ova (4 komaTa) za interkonekt kabel.:cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@STEINElementa ima neke kineze koji se raspadnu za mesec dana, iz iskustva govorim imam ih na ALEPH-u. Hteo sam konektore koji ce da traju i kupio "original" neutrik . Na oko izgledaju solidno napravljen. @ StonMeni trebaju i za sasiju i za PCB i za kabal i muski i zenski itd . Daj neke cene ili tel doticne firme.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@STEINElementa ima neke kineze koji se raspadnu za mesec dana, iz iskustva govorim imam ih na ALEPH-u. Hteo sam konektore koji ce da traju i kupio "original" neutrik . Na oko izgledaju solidno napravljen.

U elementi ima nekih pet vrsta, zavisi od trenutačnog lagera i cene. Ove koje sam ja kupio nisam plaćao 80 i 90 dinara koliko koštaju najjeftiniji. Moji su bili u redu veličina 270 i 320 dinara, pozlaćeni kontakti, kvalitetna izvedba i finiš. Nemam uopšte problema. Ali video sam da imaju i đubreta. Svakako... (to se najviše prodaje)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

стоН_Колд

Za pocetak definisi "било који " Н " конектор". Jel to znaci bilo koji Neutrik?

E sad posto oni imaju GOMILUUUU razlicitih modela i cena a ne znamo sta ima u ponudi...

A mogli bi i da otvorimo novu temu ako postoji interesovanje da ne trujemo ovu temu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

стоН_Колд

Za pocetak definisi "било који " Н " конектор". Jel to znaci bilo koji Neutrik?

E sad posto oni imaju GOMILUUUU razlicitih modela i cena a ne znamo sta ima u ponudi...

A mogli bi i da otvorimo novu temu ako postoji interesovanje da ne trujemo ovu temu.

Да не би писао, цео назив написао сам "Н", Нојтрик.

Чуј трујемо, ми је загадисмо :cheers:.

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...