Jump to content

Promena vrednosti kondenzatora u skretnici...


milovan1963

Preporučeni Komentari

Stein pouzdan ?e moj Ziko ....... i ti si ga prolupao cekajuci prolece ..........Stein moze samo meni biti pouzdan .......... :buehehe:

Daj mi reference za tu žicu, da vidim kako to izgleda, da ne lutam... Ne mora posrebrena...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 32
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Dobro, znači 4 upredene je meni dovoljno k'o zvučnički...?Stein, reci, Ti si mi pouzdan, prob'o si i znaš posledice...'De ima ta žica da se kupi, da probam...?

0.15 ima da podereš ko beba novinsku 'artiju...Daj bre, tako tanka žica ne može ni da se terminiše a ne da spoji amp sa zvučnicima... :connie_nutzo: Ne pričam o kakvoći akustične nego mehaničke performanse..."Draga, jesi danas otvarala prozor da proveriš sobu?""Da, a što pitaš?""Ništa, ne sviraju mi zvučnici, biće da je promaja pokidala ove 0.15 kablove..."I mali pauci deblje kake od toga...:buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"Draga, jesi danas otvarala prozor da proveriš sobu?""Da, a što pitaš?""Ništa, ne sviraju mi zvučnici, biće da je promaja pokidala ove 0.15 kablove..."I mali pauci deblje kake od toga...:buehehe:

Заборавио си да ће се пауци обрадовати хајтек паучини ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro, to mi je, od lokomotive, jasno. No, kakva je kakvoća akustične performanse...?Zen pominje neko izvlačenje...Još ne znam koji od ponuđenih cable-ova...Ovo je gore nego tajni sastanak Politbiroa IB-a u podrumu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro, to mi je, od lokomotive, jasno. No, kakva je kakvoća akustične performanse...?Zen pominje neko izvlačenje...Još ne znam koji od ponuđenih cable-ova...Ovo je gore nego tajni sastanak Politbiroa IB-a u podrumu...

Imam ja dva nova kanistra puna fine engleske izmaglice, sveže zahvaćena sa engleske strane engleskog kanala... Time da napuniš kutije... :bathroom:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja dva nova kanistra puna fine engleske izmaglice, sveže zahvaćena sa engleske strane engleskog kanala... Time da napuniš kutije... :bathroom:

Je l' mora da se otvara il' može kroz onu providnu sredinu...?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...