Jump to content

Sonido SFR200


davor

Preporučeni Komentari

Pozdrav drustvo!Evo konačno da se javim (bio na poslu do 17h pa nisam mogao ranije)Daleko od toga da plačem-prilično sam zadovoljan kako je ispalo.Ukratko (koga mrzi da čita)kad bi ocenjivao na skali od 1 do 10 bilo bi 8,5.Da napomenem da zvučnici jos nisu usvirani (imaju 100-ak sati rada) tako da očekujem da ce biti jo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 89
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

drago mi je da si zadovoljan ;za dampiranje i gornji bas sam ti rekao - to se maltene svodi na tuning horne na sobu ;vrati se nazad i pogledaj sta sam skicirao na tvojim slikama ( valjda onda kad i skicu kako da ide kabel) - treba "dampirati" samo prvi lom , koji vodi iz komore dalje u hornu .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

drago mi je da si zadovoljan ;za dampiranje i gornji bas sam ti rekao - to se maltene svodi na tuning horne na sobu ;vrati se nazad i pogledaj sta sam skicirao na tvojim slikama ( valjda onda kad i skicu kako da ide kabel) - treba "dampirati" samo prvi lom , koji vodi iz komore dalje u hornu .

Zapamtio sam dobro tu skicu...Neka se jo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Leo i ja smo juce bili u gostima kod Davora da cujemo kutije. Ja do sada nisam slusao Sonido i bas sam bio radoznao pogotovu sto Davor ima bas odgovarajuce pojacalo za njih.Necu da detaljisem (jer kutije jos nisu zavrsene, Davor ima daljih planova - ribon, selenium, podesavanje dampiranja...) ali svi smo se slozili da kutije zvuce jako prijatno, da je muzicki dozivljaj izuzetno nenametljiv, lezeran i da se trud/sredstva ulozena u izradu ovih kutija sigurno isplate.Davor (pored zahvalnosti za gostoprimstvo) zasluzuje priznanje za izbor i trud - seckanje medijapana za ovu hornu uopste nije trivijalno :to_become_senile:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...