Jump to content

Sonido SFR200


davor

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 89
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kutije odlicno izgledaju. Mora da cujem Sonido jedinice, pa makar bile i dvojke :tongue10: Da li se bocne strane samo lepe ili idu tiplovi / biskvit / srafovi ?

čepovi / biskvit / srafovi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kutije odlicno izgledaju. Mora da cujem Sonido jedinice, pa makar bile i dvojke :tongue10: Da li se bocne strane samo lepe ili idu tiplovi / biskvit / srafovi ?

Hvala dj nik!Za slusanje ćemo se već dogovoriti(da se malo pohvatam sa vremenom).Za ovo drugo je Zen već odgovorio (
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre ce biti da place. ko se pored FR-a radovao? Cak je i Beatgoeson presao sa tanoy-a na prave zvucnike. A i Zen ima takoreci trosistemce samo nece da prizna.

Pitnje za Admine: Mozete li da Impulsu da zabranite (dakle selektivno) pristup FR delu foruma ? Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pitnje za Admine: Mozete li da Impulsu da zabranite (dakle selektivno) pristup FR delu foruma ? Postavljena slika

Predlog Admina - Impulsu selektivno zabraniti pristup celom forumu .....

:tongue10:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvinjavam se na upadicama. Ne morate glasati ja cu sam sebi zabraniti upad tamo. Necu vise ni skretati sa teme da forum postane ono sto treba da bude.

Sledeci korak je da svi pocnemo da persiramo , i forum je idealan :heh: aj da ti bude lakse - spomenucu ti Visatone i kako si ti samo ljubomoran , pa zato pljujes FR zvucnike .... :tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zivo me zanima kako zvuci taj Sonido. A ako je neko plakao kad je cuo FR, to sam bio ja, zato sto je zvuchnik (Visaton B200) bio nerazradjen...Pitam se sta bi Impuls reko da cuje, recimo, Feastrex... :tongue10::heh::lol:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zivo me zanima kako zvuci taj Sonido. A ako je neko plakao kad je cuo FR, to sam bio ja, zato sto je zvuchnik (Visaton B200) bio nerazradjen...Pitam se sta bi Impuls reko da cuje, recimo, Feastrex... :tongue10::lol::D

bilo bi gore da ga kupi , pa ga cuje ....... :heh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma uvedi i oslovljavanje sa gospodine i trazenje dozvole za obracanje. :tongue10:

ma fora je u tome sto malo malo pa moramo da odvikavamo Impulsa od persiranja .on je suvise fin , pa se zanese ...... a nama smeta :heh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma fora je u tome sto malo malo pa moramo da odvikavamo Impulsa od persiranja .on je suvise fin , pa se zanese ...... a nama smeta :tongue10:

Primetio.Mogu ti reci to je vrlina.Ali sto bi rekli u nasim krajevima:"Kulturo eve me"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...