Jump to content

Home made tube amp PP UL EL84


revox

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 151
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ne moze da skodinaci ces ih na svakom VGA kabelu - sad ih bar ima

evo čujemno pitam gdje se mogu upotrebiti u pojačalu, preampu, gramofonu na kojim kablovima signalnim ili naponskimi koja im je svrhaeto bi da se malo edukujem
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kao skidanje VF hash-a koji moze da prodje i ruinira ti picajzlovanski nastelovanu spravuturas gde god oces - na tonsle i naponske vodovek'o stomak eliminator ili ono cudo za ledja - kosmodisakjeben se i za slamku fata:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kao skidanje VF hash-a koji moze da prodje i ruinira ti picajzlovanski nastelovanu spravuturas gde god oces - na tonsle i naponske vodovek'o stomak eliminator ili ono cudo za ledja - kosmodisakjeben se i za slamku fata :rofl:

e svaka ti ga dalaludi ameri i kinezi pa meću magnete đe god im padne na pamet i bačaju pareaj da smo to mi pa da kažeš "jeben se za slamku vata" al đe onidošlo vrijeme da se ne zna ko je luđi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e svaka ti ga dalaaj da smo to mi pa da kažeš "jeben se za slamku vata" al đe onidošlo vrijeme da se ne zna ko je luđi

А јел би ти више пријало:"Ко се топи за пјену се вата,над главу се надодају руке" :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e svaka ti ga dalaludi ameri i kinezi pa meću magnete đe god im padne na pamet i bačaju pareaj da smo to mi pa da kažeš "jeben se za slamku vata" al đe onidošlo vrijeme da se ne zna ko je luđi

Nit' je ko lud, niti se bacaju pare. U pitanju je postupanje po EMI/RFI emisionim propisima. Ferit oko koga je namotano par navoja kabla cini pasivni niskopropusni filter ciji je zadatak da spreci slanje VF signala iz uredjaja nazad u el. mrezu i obrnuto.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nit' je ko lud, niti se bacaju pare. U pitanju je postupanje po EMI/RFI emisionim propisima. Ferit oko koga je namotano par navoja kabla cini pasivni niskopropusni filter ciji je zadatak da spreci slanje VF signala iz uredjaja nazad u el. mrezu i obrnuto.

:hi:znači nije uzaludno i ima razlog zašto se radito što su neki šaljivdžije i ne prate napredak tehnike no su im lanpe zadnja tehnološka inovacija je razumljivo da ne znaju :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"Знам да ништа незнам" рече, колко ме памћење служи, Сократ..a они са ланпама бар имају око чега се шалити,јербо би свет био туморан да нема таквих,а и виршле не би биле топле 'нако лампашки :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.............. они са ланпама бар имају око чега се шалити, јербо би свет био туморан да нема таквих,а и виршле не би биле топле 'нако лампашки :wink2:

zato ja i odo na lanpe jerbum tehnološke napretke teško pratim
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:rofl:ja rekoh za kosmodisak - faćanje za slamku ....znam , jer ga i ja imam i nosim ga cesto i neradoa pre toga napisah za sta sluze ferrite rings

Ја чуо да се неки захебали за направе са космичким називима па се радо ватам за диазепамтетразепам,помаже свакако :Dizzy:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam drug za mene je retro in od kad znam za sebe :buehehe:

dođe neku noć drugar koji drži hi-fi radnju u gradu

bome ima svega od 600 do 6000 evrića po komponeti a i naslušo se svega godinama

slušali narezane cd /nedaj bože da imam originala/ po koji LP

Izvor B&O CDX bez modigikacija, REVOX B225 /nešto brbo po njemu Mighty ZM prije par godina - mora da je i on zaboravio/ thorens 147 ova dva lampaša predstavljena na forumu i oživljene presađivanjem organa kutije Tannoy M20

palo koje pivo, malo crnog, žena bila u šetnji pa se moglo odvrnuti

Zove poslije par dana:

"dobro ti ono zvuči nego mora da si neđe zavuko kakav procesor zvuka"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...

i dje ti odje osta bez pomoci ?

a da opučili smo se od pomoći :sleep2:i prebači ovo u udrobljeni i ne kvari mi temu, ovo je jedina konstuktivna tema koju sam pokrenu ove tri godine :buehehe:a pošto si dokon i visiš na forumu mogao bi i nju malo raščistit od klaparanja :Viannen_loungelizard:može nekome valjat :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rdja jedna, natera me da citam celu temu jos jednom, za badava...Revoxe, jedino sto te niko za ruku nije drz'o i milov'o - sve ostalo ti je dato... ;)

tako ti je to kad nisi čito kad je trebalo :w00t::rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...