Jump to content

Odvojak iz thread-a o Vranskom...


crni.

Preporučeni Komentari

Mora postojati nacin da ga ubedimo da dodje..smislicemo vec nesto... :ninjas::diablo:

da mu posaljemo avionsku kartu, rezervaciju u hajatu na 7 dana...paaaa, mislim da bi dosao
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 46
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

to je , pretpostavljam , samo pitanje para - i dobre volje .no - ajd sad da se bavimo temama sta bi bilo kad bi bilo :1. jedan razlog dolaska - promocija PL uredjaja na trzistu - koje je jako koliko je jako - dakle nema razloga za dolazak2. da dodje cisto iz prijateljskih razloga ....... u tom slucaju cisto sumnjam da bi velicina BBAF-a opravdala njegovo prelaženje tisuće milja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

no - ajd sad da se bavimo temama sta bi bilo kad bi bilo :

'Ajd! Evo ja ću...

2. da dodje cisto iz prijateljskih razloga ....... u tom slucaju cisto sumnjam da bi velicina BBAF-a opravdala njegovo prelaženje tisuće milja

Recimo, promovira nešto u EU, pa kad je već u komšiluku...Svrati na jadran! :sarcastic_hand: Ili na BBAF! :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uci se i te kako ! To je skola ispraznog verbalnog/pisanog bluda - udzbenici su fifi magazini i to se uci napamet... Usmeni ispiti se polazu pred kolegijumom (tzv. audiofilska okupljanja/slusanja/paneli) a pismeni deo je na odgovarajucem forumu (ocenjivanje se vrsi +/- dugmicima). Diplomski je prezentacija svog sistema a ocena zavisi jednim delom od kolicine para skrkane u taj sistem, i mnogo vise, od hvalospeva brand-ovima igracki koje valjaju clanovi komisije... Tako se postaje sertifikovani srpski ojadiofil. :rolleyes:

Један познаник који је слушао мој систем,па хтео да купи неко цевно појачало случајно залутао тамо по савет.Звао ме јуче да ми се похвали да је осим савета да купује системе од пар хиљада,добио и тајни задатак од администраторског тима да им дојављује садржаје приватних порука и понуда које добије од такозваних швајсера.Човек се нашао затечен дозом безобразлука,те сам морао да га позовем на још једно утешно слушање уз заостала испарења Зеноваче.Кад смо код Зеноваче,једва чекам да јабуке почну да опадају.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Кад смо код Зеноваче,једва чекам да јабуке почну да опадају.

Ja još imam skoro celo kilo Zenovače. Jedva čekam proleće pa da zovem goste da ih opijam :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to je , pretpostavljam , samo pitanje para - i dobre volje .no - ajd sad da se bavimo temama sta bi bilo kad bi bilo :1. 2.

3. Да види човек технолошки процес цеђења јабуковог сока и његову ферментацију у неограничено употребљив производ.Рекох неограничено....док се случајно не одврне чеп :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

........Звао ме јуче да ми се похвали да је осим савета да купује системе од пар хиљада,добио и тајни задатак од администраторског тима да им дојављује садржаје приватних порука и понуда које добије од такозваних швајсера.......

:scratch_head:

......Кад смо код Зеноваче,једва чекам да јабуке почну да опадају.

"i tata bi sine ...... ":buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...добио и тајни задатак од администраторског тима да им дојављује садржаје приватних порука и понуда које добије од такозваних швајсера.....

Dakle ovo je tuga, pojam "biti jadan" je time redefinisan na novom nivou mentalne bede... :rolleyes:A i ovde se svako malo javi poneki fifi smarac da ispipava sta bi moglo, kol'ko bi kostalo, bla-bla... Sta je tim ljudima, koji je to nivo zlobe, zavisti, zamlacenosti, da ne mogu da ukapiraju par prostih stvari. Imaju oni par svojih "pripitomljenih svajsera" koji taman dobacuju dotle da mogu da im menjaju osigurace i gumice na krshevima od 100 evra koje onda proglasavaju za revolucionarno unaredjene uredjaje ("kad sam mu zamenio strujni kabl, to je prosviralo kao za dve klase bolji/skuplji uredjaj" i sl...)Ovo je forum gde ljudi projektuju, grade, unapredjuju uredjaje svojim znanjem, trudom i ucestvovanjem zajednice u ostvarenjima uz deljenje iskustva, ucenje i ostvarenje napretka u dobijenim rezultatima - kome treba pomoc u tome, dobice je besplatno, a onaj ko trazi da neko drugi uradi taj posao umesto njega samog, naravno da ce to da plati i to je cela prica...Izgleda da i poenta jeste u dobijenim rezultatima - ono sto je tamo hi-end, po mojim merilima je najcesce tek ispravan uredjaj koji kako-tako svirucka, a ono sto je meni jako dobar uredjaj, za njih je geometrijsko telo ciji je presek kocka. U takvom odnosu stvari kako da valjatori skupih krsheva (distributeri komercijalne fifi tehnike) koji cine raison d'etre tog foruma opravdaju svoju delatnost, pa otud i witch hunt...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dakle ovo je tuga, pojam "biti jadan" je time redefinisan na novom nivou mentalne bede... :rolleyes:A i ovde se svako malo javi poneki fifi smarac da ispipava sta bi moglo, kol'ko bi kostalo, bla-bla... Sta je tim ljudima, koji je to nivo zlobe, zavisti, zamlacenosti, da ne mogu da ukapiraju par prostih stvari. Imaju oni par svojih "pripitomljenih svajsera" koji taman dobacuju dotle da mogu da im menjaju osigurace i gumice na krshevima od 100 evra koje onda proglasavaju za revolucionarno unaredjene uredjaje ("kad sam mu zamenio strujni kabl, to je prosviralo kao za dve klase bolji/skuplji uredjaj" i sl...)

Kako se prešlo na novi softver, nije više moguće kontrolisati PP pa ih sada kopka ko nudi nešto i koliko košta :buehehe: E sitnih duša :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dakle ovo je tuga, pojam "biti jadan" je time redefinisan na novom nivou mentalne bede... :rolleyes: ...a ono sto je meni jako dobar uredjaj, za njih je geometrijsko telo ciji je presek kocka....

:buehehe:E nek si im ga vala reko! :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta mislite o tome da se off odvoji od čovekove teme gde mu je mesto ? Pretpostavljam da se gdina ne tiču razmirice na ovom nivou o kom raspravljasmo... Samo predlog.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma majstor si Žiko, nema ti ravne! :respect: Još da znaš da mi objasniš kako se sa novog Nokia X2 mobilnog eliminiše "OVI", predložio bih te za neku veliku i važnu nagradu, recimo, "Zlatni orao sa platinastom lentom za glavoseču knezova decenije"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma majstor si Žiko, nema ti ravne! :respect: Još da znaš da mi objasniš kako se sa novog Nokia X2 mobilnog eliminiše "OVI", predložio bih te za neku veliku i važnu nagradu, recimo, "Zlatni orao sa platinastom lentom za glavoseču knezova decenije"

Samo Ti mene začikavaj. Ja, skroman, zadovoljan što sam skont'o kako da se ovo uradi, čovek tražio a ja (zbog tog') noći nisam spavao...Nit' znam koji je to X2, nit' šta je to OVI...Nagrade nisu za mene... Samo bi' Vas razočar'o...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne diraj mi Ziku , ti .......... Madzaronu nijedan !:serbvidkakisicl0:

Neka, pusti ga, doć' će maca i na ta vratanca...Nek' je on, sa svima, živ i zdrav...Žika krivac je dežurni živac...Shvatio sam šta Stein 'oće. Ako nađem, javljam!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo Ti mene začikavaj. Ja, skroman, zadovoljan što sam skont'o kako da se ovo uradi, čovek tražio a ja (zbog tog') noći nisam spavao...Nit' znam koji je to X2, nit' šta je to OVI...Nagrade nisu za mene... Samo bi' Vas razočar'o...

Do pre nekoliko sati, ni ja nisam znao šta je X2, a OVI mi još uvek nepoznanica, al' mi smrdi na otimačinu (izgleda k'o torba za pijac i stalno poziva u šoping), a ja telefon hoću da mogu da zivkam Zena i Sipija i da ih smaram dok mi ne prekinu vezu :buehehe:Telefon ima funkciju, pazi: FUNKCIJU! Facebook i Twitter! :connie_nutzo: ... E... jado, moj, jadan ne bio, pa ja tamo ni sa računarom ne zalazim... Gde ne mogu peške, ja kolima, a gde ne mož ni kolima ni peške, ja ni ne idem... PA sad, ako oćete, zovite me zatucanim :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Do pre nekoliko sati, ni ja nisam znao šta je X2, a OVI mi još uvek nepoznanica, al' mi smrdi na otimačinu (izgleda k'o torba za pijac i stalno poziva u šoping), a ja telefon hoću da mogu da zivkam Zena i Sipija i da ih smaram dok mi ne prekinu vezu :buehehe:Telefon ima funkciju, pazi: FUNKCIJU! Facebook i Twitter! :connie_nutzo: ... E... jado, moj, jadan ne bio, pa ja tamo ni sa računarom ne zalazim... Gde ne mogu peške, ja kolima, a gde ne mož ni kolima ni peške, ja ni ne idem... PA sad, ako oćete, zovite me zatucanim :rofl:

Ovo bi i mene jako zanimalo, kako skinut te idiotarije sa telefona. Iman isti problemJa drustvene mreze delan po gostionama i ni mi na kraj pameti poc na zahode tipa facebook
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...