Jump to content

Odvojak iz thread-a o Vranskom...


crni.

Preporučeni Komentari

Ovo bi i mene jako zanimalo, kako skinut te idiotarije sa telefona. Iman isti problemJa drustvene mreze delan po gostionama i ni mi na kraj pameti poc na zahode tipa facebook

Na starijim modelima se dalo rešit klikom na briši/delete, međutim, ovde je govno zakucano sistemskom zaštitom (što jest u neku ruku pametan način da se sistemski resursi zaštite od idiota koji ne čitaju no samo lupaju po dugmićima, a takvih je na žalost više no normalnog, pismenog sveta) ali ne vidim što je OVI šoping (read: otimačina) sa sve Facebook i Twitter drekom skupa, sistemski važan resurs? :connie_nutzo: Oli im nije dosta što uzmu ušur na sve pozive, poruke, parkiranje, telefonski aparat, no bi još drali... Najpodlija izvedba liposukcije... Našao sam malo nekih stvari koje se mogu podesit da ne iskače stalno (uklanjanje sa glavnog menija a kontakte sam postavio na desnu stranu, kako mi je i na starom telefonu bilo po defaultu) a proverom zauzeća memorije, došao do strašnog otkrića, telefon ima ubačenu 2G karticu, od toga je svega 475M prazno, ostalo je sve kojekakva svinjarija koja mi ne treba. Još ću malo da prostudiram literaturu i vidim kako se može spremiti i malo počistiti :) Ako je sve đubre na externoj kartici, mora da postoji način da se bez loma sistema ponešto izbaci...Lepo je što telefon ima 5MP foto aparat za brzinske slike informativnog karaktera :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 46
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

... и понуда које добије од такозваних швајсера.Човек се нашао затечен дозом безобразлука...

:serbvidkakisicl0: Ih, bre, kaki ste vi, odmah mislite nasto lose...Nije vam palo na pamet da njih ustvari kopka da nabave nesto svasjsovano ali ih je sramota da direktno pitaju pa moraju po principu "seta se maca po krovu..."
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...