Jump to content

TAVAN SALE !


chakija

Preporučeni Komentari

Izvinjenje na lošem kvalitetu slika, i na prašnjavim delovima.Na tezgi je sledece :1) Babelfish J u delovima ,Shasija+hladnjaci, 30€Pločice sa delovima (jedan kanal radi, drugi ne radi zbog ne ispravnih izlaznih tranzistora(ja misilm da je do njih :scratch_head: ) ), 25€Pločice napajanja (nisu radile , sa novim panasonic condovima 2kom sa 4x33000uF 25V,) 35€Trafo EI, oko 450W, 2x19V 35€Sve ukupno 12000 dinara. Ko pazari sve dobije na poklon 2x motor run konda od 30 uF.post-14-0-13691400-1292709413_thumb.jpgpost-14-0-02980800-1292709520_thumb.jpgpost-14-0-88253200-1292709562_thumb.jpgpost-14-0-74146000-1292709601_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 67
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

3) 2xEminence Alpha 15" A- jedan od najcenjenijih zvucnika kada je OB izvedba u pitanju 95€ ! 2x Selenium 12PW3- odlična dvanajctica za pristojne novce, takodje povoljna za OB izvedbe 75€ 2x Selenium ST324-slot tweeter- veoma dobar visokotonac 45€ 2x Monacor spx-130 2000din ! http://www.audiocircle.com/index.php?topic=46951.0 2xIskra oval alnico-odličan wide range zvucnik, :matrix002: ... ponudite nesto-ne znam koliko da trazim. 1+1 Selenium DT205Ti driver. 1 Ispravan i 1 riknuo-treba recon zameniti ili premotati... cena 65€ 2xHorna H290 Eminence bi-radial 50€Sve je polovno i u odličnom stanju, sem Monacora koji su novi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vix,hvala na lepim zeljama i na komentaru...Inace, ne leti OB zbog WAF-a, vec jednostavno fizicki nemam prostora da uzivam u samogradnji i dobrom zvuku. Ne bih da prosipam neku patetiku zbog toga(mada mi dodje)Do neke sledece prilike za DiY, bice mi zadovoljstvo da dosadjujem kolegama sa foruma kad se pozelim dobrog zvuka :sporty095_2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obzirom na to koliko je Alpha 15 kvalitetan zvučnik, a koliko je teško nabavljiv ovde, ovo je odlična prilika. Ako bi neko hteo da naruči Alpha 15-ice iz Audiotehnike, načekao bi se dobrano. PS. Mislim da bi bilo dobro sve ovo postaviti i na kupujem/prodajem oglase. Mislim da bi mnogo brže otišlo ukoliko je to prioritet.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:PHvala Sync na support-u ! :) Ako ode delimo novce !!!Zamolio sam, u petom postu da me ispravite ako mislite da cene nisu prikladne-ja sam stavio cene po secanju, nesto nize nego koliko su mene izasli delovi, pa je moguce da sam negde metio malo vecu cifru...(jebo mene i moj trgovacki talenat koji sam gradio 15 godina po pijacarskim tezgama najlon pijace <_< )Mali update,Odgovarala bi mi zamena za neki mobilni telefon tipa nokia 6303 ali da je u odličnom stanju ili nov (treba mi za poklon). Za zamenu u obzir jedino dolaze shasija sa hladnjacima, plocice, trafo i iskre.@Zvucnjaknije mi prioritet brza prodaja i novci-ne gori mi. Stalo da se uredjaji udome na forumu. Ono sto ne bude otislo u nekom razumnom vremenskom periodu cu okaciti na druge sajtove...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:scratch_head: Nisam naviko na nista iznad 120kg ! :sarcastic_hand: Nego, cisto kad mali komentar na zvucnike i neko moje iskustvo sa njima...Monacori se idealno uklapaju sa alfama sto se tice nivoa glasnoce-nema potrebe za biampingom ili nekom atenuacijom. Sa ova dva zvucnika mozete najbrze napraviti kutiju koja ce da svira za sve pare, a i visestruko vise! Dovoljna je masivna ploca, bunt bakra i malo veci blok kondenzator i vozi misko :headphone: . Jedini je uslov da vam se svidi zvuk monacora. Ocekujem od sipija da javi kako mu se svidzaju ;)12PW3 ide dobro sa alfama 6" i kome ne treba nize od nekih 40 Hz ovo je jedan od najboljih 12" resenja za bass i mid bass na OB.O iskrama ne znam sta bih govorio...Ichupane su iz starog radia (mislim da se zvao simfonija i velik je kao koveg).Proizvodnja je negde tamo krajem sezdesetih a membrane su veoma ocuvane. Mrzi me da kopam po forumu, vec sam kacio slike na dosta mesta. Sviraju bolesno dobro mid range i idu opusteno do nekih 6-7KHz . Njih mi je i najzalije da otudjujem jer mi je njihov zvuk prirastao za srce....Hmmmmm, aj malo da zakuvamo... Ko kupi sve preostale delove pojacala, na poklon dobija par Ei zvucnika koji su identicni ovim iskrama (korpa, magnet, omaza) i sviraju podjednako dobro !
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Jedini je uslov da vam se svidi zvuk monacora. Ocekujem od sipija da javi kako mu se svidzaju ;)...

Pravo da ti kazem, obzirom da su sirokoraspojasani, 'teo bih od njih da nacinim male, portovane, kutijice za stono slusanje (sa PC-a) i testiranje uredjaja u podrumu (da ne iznosim amp u sobu za svaku probu), a sta ce na kraju da ispadne - javicu... :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...