Jump to content

TAVAN SALE !


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 67
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Update...Sipi je odustao od monacora jerbo su isti malo dobili po trubici(keva ih je premestala dok mi cistila sobu pa je jedan ostavila kako ne treba). Uglavnom, mislim da je "ostecenje" samo estetske prirode i da uopste ne utice na zvuk.Zbog ovoga, cena je niza 300 din odnosno sad iznosi 1700din za par.

post-14-0-13821700-1293231401_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

...2xF5 10€2xshiny i ns10 1300dinsasija i ladnjaci 2500 dinaraaaaaa (bem ti kad se setim kolko mi je trebalo da nashvajsam tu sasiju...)2xALFA 15" 90€ 2xSelenium 324 visoki 40€ 2xIskre 6x9" 3000 din2xEi 6x9" 1500Selenium 12PW3+dt205ti+pomenute eminens horne u kutiji od 65 l radjene po projektu proizvodjaca. 2 komada s tim sto je pomenuti jedan 205ti crko, tj treba mu recon zameniti. .. .... .. ..160€ U obzir dolaze zamene za neke manje-novije FR zvucnike koji mogu u BR ili kompresiju (trenutno sam bacio oko na MA Alpair 7 ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aj posto vidim da ti mrsko na PM...Malo mi je ne zgodno da rasparujem za zamenu pomenute komponente od selenium 12pw3 jer su zajedno u kutiji (bez skretnice). Svejedno, mislim da mi ti EV ne bi pasovali iako su veoma zanimljivi. Jedino nesto novije iz TB ili MA familije da pasuje za malu BR kutiju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...