Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moguce, a mozda je opticka varka. nema razloga da bude svaljen sem ako neko nije stavio nesto tesko na zadnji deo. medjutim nije to najveci problem, neg to sto je prodavac prodaje kao seriju 1 a u pitanju je serija 2. doduse, cena mu je bliza seriji 2 ali je, svejedno, malo glupo, sto samo upucuje na to da je verovatno i niz drugih informacija netacan i pogresan, tipa da nije nikada koriscena, da je sedela u ormanu i tome slicno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

citat iz korigovanog oglasa: 

 

"Uz sugestije gospodina Gordana uneo sam male izmene i u ceni i u specifikacijama. Rucica je sada ociscena, i determinisana po SME brosuri korektno"

 

Mislim da je prodavac korektno postupio i da je pokazao i poslovnost i fleksibilnost koja se -priznajte- ne sreće baš svaki dan u trgovini, pogotovu ne na našim prostorima!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da je prodavac korektno postupio i da je pokazao i poslovnost i fleksibilnost koja se -priznajte- ne sreće baš svaki dan u trgovini, pogotovu ne na našim prostorima!

Delimicno bih se slozio.

Otkud mu onda ona prvobitna cena od 750 eura ?

Puno cit'o po ebay-u, pa "odrapio" ?

 

Moze da se gleda i iz drugog ugla, tj. app ( = ako prodje, prodje ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to ne prodaje originalni vlasnik koji je tu rucku oglasavao pre skoro 2 godine. taj je bio vrlo tvrd i zadrt i nameracen da uzme ebay cene. sad, odakle rucka kod ovog prodavca ne znam, kaze da nije njegova.mislim generalno je to sve previse zamesateljstva, mada sad je vec blizu realne cene za to za koju se vredi iscimati pa i rizikovati. nazalost, kao sto rekoh ja trazim rucku za SPU, a serija 2 je laksa od serije 1 i radjena je u 70-tim kada su vec nastupile glave velike komplijanse za koju su smanjivane efektivne mase rucica. mislim da ova ima 14g, to svira sa bogom ocem modernih glava ali za SPU ne znam da li je dobro resenje. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bio sam u NS danas i vratio se u beograd sa ruckom.

ovo je bio redak slucaj na KP da nesto izgleda mnogo bolje uzivo nego na slikama.

svi vitalni ili pokretni sklopovi na rucki su u perfektnom stanju i nisu potrebne nikakve intervencije - lezaj, lift, gumena/teflonska obujmica nosaca kontratega.

u odnosu na 100% fabricki primerak nedostaje originalni headshell, zavrtnji za pricvrscivanje rucice za bazu, konektor za kabl kao i sam kabl.

prvo mi ne treba/imam, drugo cu da kupim u radnji sa srafovima, trece bih zaobisao i da ga imam a cetvrto bi se menjalo. 

prodavac je bio jako korektan, sve je islo podmazano na obostrano zadovoljstvo. konacno da razbijem maler sa novosadskim prodavcima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...