Jump to content

Kakva su Vasa iskustva sa (pre) prodavcima HI-FI opreme ?


KobacPilicar

Kakva su Vasa iskustva sa (pre) prodavcima HI-FI opreme ?  

29 članovâ je glasalo

  1. 1. Kakva su Vasa iskustva sa (pre) prodavcima HI-FI opreme ?

    • Pozitivna
      15
    • Negativna
      9
    • Nemam iskustva
      3
    • Zadrzacu za sebe odgovor
      1
    • Pogreseno pitanje
      1


Preporučeni Komentari

Zao mi je sto sam ja ispao posrednik. Zika mi je danas poslao poruku da pogledam mejl ali sam tek sad stigao sa terena i prilicno se iznenadio sa postupkom Seven-a. Cinjenica je da te pare ne mogu da se dobiju, mozda navuce 280-300 od nekog bas zagrejanog ali ne znam sta je hteo da uradi tim oglasom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 101
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Zao mi je sto sam ja ispao posrednik. Zika mi je danas poslao poruku da pogledam mejl ali sam tek sad stigao sa terena i prilicno se iznenadio sa postupkom Seven-a. Cinjenica je da te pare ne mogu da se dobiju, mozda navuce 280-300 od nekog bas zagrejanog ali ne znam sta je hteo da uradi tim oglasom.

 

Ti si uradio  najbolje što si mogao, i to sve iz najplemenitijih namera. Ovakve likove je teško izbeći. Sve ih je više, na žalost.

 

kakav idiot

 

ne mogu da vjerujem da je kreten ovo napravio

 

Postavljena slikaoglas.jpg

 

Woland druže,

 

trebao si poć do njega, dat kretenu para koliko je platio na forumu i ako se buni dat mu po njušci.

 

Nisam imao definisanu strategiju kada sam mu pisao. Znam da su se mnogi sa foruma prilikom kupovine ustezali i bilo im je neprijatno pri pomisli da će ponuditi malo. To je jedan od razloga što je preamp dospeo u pogrešne ruke. 

 

 

cita on ovo ........

 

kratko slatko i jednostavno - dao Bog da svu zaradu od tog preampa na zdravlje potrosi .

 

ja toliko

 

Sad je najeb'o - Zen bacio fatvu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zao mi je sto sam ja ispao posrednik. Zika mi je danas poslao poruku da pogledam mejl ali sam tek sad stigao sa terena i prilicno se iznenadio sa postupkom Seven-a. Cinjenica je da te pare ne mogu da se dobiju, mozda navuce 280-300 od nekog bas zagrejanog ali ne znam sta je hteo da uradi tim oglasom.

nemam pojma ko je sta hteo.vidim da ima prepiska od juce na hi-files. u svakom slucaju izvukli smo pouku za ubuduce.

 

samo se drzati pravila. nema niko pravo ko ima 0 postova kupuje preko posrednika ili preko PP (nadgledacu i sve PP)

 

ovde po forumu. ili ce licno da ucestvuje na forumu ili ga nece biti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dinar po dinar,dva dinara,jeste bedno,ako ti neko ustupi po ceni delova iz dobre forumaske namere.Taj preamp bi posteno trebao da kruzi u krugu porodice po istoj ceni ,neka ga vremenom svi probaju i iscefe.To su takozvani pametnjakovici.DOCI CE ON OPET po ostale delove.

post-1130-0-03570300-1366095164_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako neko mrzi preprodavce to sam ja, ali nikako ne razumem ovoliku frku.

čovek ponudio najbolju cenu, porodica dobila verovatno realne pare a on postao vlasnik robe sa kojom može da radi šta mu je volja.

čemu kletve, pretnje, uvođenje diktature?!

znači da sam ja kupio preamp i posle nedelju dve tri, nije bitno, utvrdim da to nije to, pa ga stavim u oglas, mogu očekivati dva tri švajsera na vratima koji će mi ošvajsovati labrnju? jel to poenta? ili će neko da mi zalepi kletvu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako neko mrzi preprodavce to sam ja, ali nikako ne razumem ovoliku frku.

čovek ponudio najbolju cenu, porodica dobila verovatno realne pare a on postao vlasnik robe sa kojom može da radi šta mu je volja.

čemu kletve, pretnje, uvođenje diktature?!

znači da sam ja kupio preamp i posle nedelju dve tri, nije bitno, utvrdim da to nije to, pa ga stavim u oglas, mogu očekivati dva tri švajsera na vratima koji će mi ošvajsovati labrnju? jel to poenta? ili će neko da mi zalepi kletvu?

Ovo mogu razumeti kao isljucivo tvoje misljenje bez da ulazim u dalju polemiku sa tobom.

Naravno da i ja imam svoje misljenje, a ono je sledece - sa tobom se uopste ne slazem u ovom slucaju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovi dragulji su prvenstveno bili namenjeni po ovoj ceni,ovoj maloj familiji entuzijasta,bas kao i silni postovi naseg drugara iz kojih smo vecina nas ucila.Sve je ponudjeno nesebicno,kao i sve znanje sto je delio sa nama Pile.I Zen je mogao da okaci na KP po realnoj ceni sve ovo,ali nije !I onda se pojavi pametnjakovic,koji pokaze kako se to radi.Sta je falilo da ga kroz vreme za istu nadoknadu proba bar 50-ak clanova?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čini mi se da je sva dalja rasprava nepotrebna

 

Naša reakcija, ili bar moja, je bila takva kakva je bila.

 

I dalje ostajem pri njoj iz par razloga

 

Prije svega mislim da uređaj pored tržišne vrijednosti ima i neku drugu, emotivnu, sentimentalnu ...

 

Ima nešto što je neko od nas sa foruma, koji nažalost nije više sa nama, ugradio u njega praveći ga

 

Dio sebe, dio svojih razmišljanja, životnog stava, ljubavi i posvećenosti ovom hobiju i rekao bih neodvojivom dijelu ličnosti svakog od nas sa ovog foruma.

 

Upravo iz tih razloga očekivalo se, ili sam ja bar očekivao, da uređaj završi kod nekoga kome bi sve ovo predstavljalo veću vrijednost nego sama tržišna cijena uređaja.

 

Nažalost to se nije desilo

 

Desilo se suprotno

 

Kupio ga je neko ko se bavi trgovinom uređajima i kome sve ovo nije bitno

 

Bitno mu je da zaradi i to je legitimno i to je ok

 

Za nas neukusno ali jednostavno tako je

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne znam da li ce vam (onima kojima je stalo do uspomene i emocije na pokojnog kolegu kojeg ja nisam upoznao) biti lakse ali srecu se strasne i strasnije stvari medju nama 'ljudima'.

sta reci na srodnike naslednike nekih drugih ljudi koji 's pravom' traze da se izvadi ugradjeni pacemaker ili proteza kuka? ne srece se to tako retko i uvek pozelis da se napijes posle toga?

 

jednom sam na Limundo sajtu prijavio jednog mladca koji je prodavao fotoopremu...nije znao nista o tome sto prodaje a po onome sta je pricao rekao bih da je korisnik intravenoznih psihoaktivnih supstanci i da krade k'o pavijan okolo da bi se docepao novca.

reakcija sa sajta je bila 'brizna' (kontaktirali me i telefonom cak) i potpuno beskorisna....cak mi je dao i negativnu ocenu :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Kupio ga je neko ko se bavi trgovinom uređajima i kome sve ovo nije bitno

 

Bitno mu je da zaradi i to je legitimno i to je ok

 

Za nas neukusno ali jednostavno tako je

 

ajde da ostavim svu sentimentalnost po strani. (koje ima sa moje strane u ovom slucaju prilicno)

 

 

1.Taj nije smeo da kupi ili proda bilo sta preko ovog foruma sa 0 (nula postova)

 

desio se propust - ako nece niko ja prihvatam odgovornost - kriv sam, zao mi je (Pile oprosti).

 

2. U skladu sa tackom 1 . nije legitimno i nije ok.

 

3. sad je bilo tako, tako biti vise nece (bar dok sam ja ovde).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u vezi sa tackom 1. i tackom 2. - blame on me

 

s obzirom na svrhu oglasa koji bese u pitanju , pozeleh da se sto vise stvari sto pre i sto skuplje proda .... zato sam i preneo ponudu clana koji se , evidentno , uclanio jedino povodom toga

 

ne treba dramiti uopste povodom cele stvari , samo mi je onako bljak

 

a kad mi je bljak , onda to istresem odmah , pa mi i ne bude tesko

 

hm , da - eto moje naivnosti - pravilo od 20 postova za mogucnost postovanja u oglasima - nekako mi se podrazumevalo da je to zastita od prodaje od strane nedovoljno poznatih clanova ...... ali mi nije ni padala na pamet zastita od nakupaca

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima ovdje mišljenja da je lik imao pravo prodati preamp ako mu ipak ne odgovara. Možda bi to i bilo tako da nije već sutradan stavio cijenu od 850€(!).To je tri puta iznad ulazne cijene! Dodajmo još to da je sigurno bio upoznat sa porijeklom preampa i da je to svojevstan homage ovog foruma prema pokojnom kolegi, a mnogima i pokojnom PRIJATELJU. Sve to je možda legalno, ali je bez imalo sumnje taj postupak lišen elementarne etike.Čovjek sa takvim oportunističkim karakterom definitivno ima predispoziciju za bavljenje politikom. Štakor! Ili da me se razumije u vascelom svetu - pacov!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

desio se propust - ako nece niko ja prihvatam odgovornost - kriv sam, zao mi je (Pile oprosti).

 

 

sad kad si priznao jel mi se skida opomena?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...