Jump to content

ZM's musings


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

"Људи мајмун ушо у тенак!" :eek: Зен, ти је добро?Мислим оволики напад мозгања :thumbsup: Чудно делују планински зраци на људе из равнице :D лично више ми је пажње привукла 1.шема, цеве и фетови нису по мом укусу.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислим оволики напад мозгања :thumbsup: Чудно делују планински зраци на људе из равнице :D

Misliš li da nije povezao i "veselu mašinu" na brdo, pa eksperimentirao sa planinskom Zenovačom? :sarcastic_hand: Sheme nemam šta komentirati - još nisam otkrio ni gdje ulazi signal na prvoj... :blush: A samo šale radi: Od svih hibrida - jedino kukuruz valja!** :crazyrocker: **Naravno da je komentar nevažan jer nisam ja taj koji može ocijenjivati niti topologije, a kamoli konkretne sheme!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"Сине Небојша имаш ли још тих мудријашких књига?" :to_become_senile:

(Ovo mora da je iz nekog crtića! TV Zagreb je često imala drugačiju sinhronizaciju od TV Beograd, pa ne znam iz kojeg!)Pun sam ti ja tih mudrijaških sranja! :sarcastic_hand: Moglo bi se reći da sam pun sebe... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen stari vrazeRekao bih vise nego dobra ideja... :coffee:mozda malo treba razraditi?koliko je pojacaje stage-a?

na koji mislis - jfet ili cevmosfet stage ?

E znas sta ti nije dobroto sto si koristio list iz sveske samo "na debele" linijetrebalo je onaj sa tankim i debelim... :gusar::crazyrocker::character13:

:tongue10::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

Jumasti Sipi me svojevremeno pocastio sa dovoljnom kolicinom BF862 , koje cu pokusati da upotrebim u ovom gadgetu - ukupno 2+2 u LTP-unaravno - ako ne uspem da nadjem pomenute uparene BF , moracu da ga smaram ponovoon preporucuje , dakle , upotrebu 2 +2 kom , svaki 10mA , napon kaskoda oko 10Vno - videcemo ........ bottom end ce sigurno biti bolji sa 3+3 , ali to ce odredi slusni testa sad - u potragu za Izgubljenim Jfetima ........ :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...