Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

:connie_nutzo:ovo ti je samo malo bolje od Europebar ne pevusinije mi jasno kako mozes da postujes NY i to nalickano smece ...... isto popodne , a i generalno ........jes da se o ukusima ne raspravlja ......... al' malo mi bese previse .......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

...... isto popodne , a i generalno ........jes da se o ukusima ne raspravlja ......... al' malo mi bese previse .......

Mozda sam malo preterao sa zanrovima danas :).. Ne volim nesto Europe, ova stvar mi simpaticna..Svasta je kaceno ovde, ovo i ne izgleda toliko off :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ZM :sarcastic_hand: :connie_nutzo:zamena identiteta na delu .......... stojim iza onoga sto rekoh .......... kud Neil Young i nalickani gitarski pedercic zajedno al' sam bio ubedjen da se obracam Steinu .......... :sarcastic_hand:nas dvojica smo , ipak , malo vise zajedno ovce cuvali ........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hahahaha dok ne promenim avatar i dalje ce nas mesati :sarcastic_hand: Nema potrebe za izvinjenjem, postujem svacije misljenje, malo je grubo nametati drugima al sta je tu je :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ZM :sarcastic_hand: :connie_nutzo:zamena identiteta na delu .......... stojim iza onoga sto rekoh .......... kud Neil Young i nalickani gitarski pedercic zajedno al' sam bio ubedjen da se obracam Steinu .......... :sarcastic_hand:nas dvojica smo , ipak , malo vise zajedno ovce cuvali ........

E, sad mi je lakše, nisam jedini...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Opa, Lorenica ima novi album! Fala lepo Stein... :happy64:

Naravno :)Prateći link koji sam dao, stiže se do njene strane gde se može čuti nešto od muzike koja je na albumu :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...