Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Za 1972 god. totalno "ispred vremena". Za 2015 god. takodje.

 

Numera A1 "Penumbra" totalno "otkacena" - posle uvoda gudala preko el. basa krece pravi "pakao" na 3:22.

Steamhammer - fenomenalna "trojka" sa verovatno najboljim prog. rock drummer-om svih vremena - pokojni Mick Bradley. :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.... da mi je biti morski lav ...

:)

Ja nisam morski. Ja sam Sumadijski lav. Redji od covecije ribice, jaci od Zagora Te Nej-a, deblji od Gervasiusa Tvinkelminkelsona. Nocni duh koji hoda i poseduje kaaaaaaaah. Onaj cije se ime izgovara sapatom u tamnim nocima Sumadije pored vodenica Savanovica. JA sam kaaaaaah. ( ovo kaaaaaaah nemam pojma sta je al bas dobro zvuci a i izgleda). :comando:.... Sunce ti zaravo, od morskoga se svasta izrodi. pozdrav kod Vi u Svecke :laugh1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nisam zaboravio, al mi se crevca i glava u skembetu ne slazu trenutno sa kaaaaaah. Btw, Ninja brate pitaj jel imaju nesto od lavovi na zar kod Ve u Svecke. Nemoj samo da si referent za grilovano povrce i hranu za papageje (tj musli i ostalo..). Budi i ti kaaaaaaah. ...... Hm, glava od morskog lava .....mozda krenem da jedem i plodove mora, a ne samo obora i tora. :smesna: Pozdrav i kaaaaaah

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...