Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

uživo, za ptice i ribe, he he...

 

 

a bokorbol je, bez konkurencije cd koji je kod mene najčešće puštan u poslednje 3-4 godine, koliko ga imam...šuma peva! šuma blista!

 

najgore je bilo kada sam ga pustio drugaru i on rekao nešto kao: kakav je ovo snimak, odvratno, itd... bez reči i dalje diskusije pritiskam open i izvolte, pa biraj šta da se sluša...

 

 

mislim da cd košta oko 500 dinara u maloprodaji

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a bokorbol je, bez konkurencije cd koji je kod mene najčešće puštan u poslednje 3-4 godine, koliko ga imam...šuma peva! šuma blista!

 

najgore je bilo kada sam ga pustio drugaru i on rekao nešto kao: kakav je ovo snimak, odvratno, itd... bez reči i dalje diskusije pritiskam open i izvolte, pa biraj šta da se sluša...

 

 

mislim da cd košta oko 500 dinara u maloprodaji

 

Ja sam najčešće slušao Lajkó Félix és zenekara

 

Postavljena slika

 

I ovaj je koštao neku sitnu kintu krajem devedesetih. I posle kažu da su devedesete čabar :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dodajte (kao stream) http://pub6.jazzradio.com:80/jr_bluesrock_aacplus?492959a626691fd55386d8e8 u omiljeni player i eto još lakšeg/boljeg slušanja... ;)

Slično važi i za sve „stanice“ sa JazzRock channel-a, samo izmeniti „bluesrock“ u URL-u u željeni string (bassjazz i tako dalje...)...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po preporuci sa jednog stranog foruma sam pre par dana ubacio ovo u svoj SB Touch i od tada ne gasim ni radio ni sistem, sem za spavanje:

 

 http://stream-tx1.radioparadise.com:80/aac-320

 

Radio Paradise koji pod pokroviteljstvom Naima emituje ACC 320 kvalitet signala. Zvuk je vrhunski, apsolutno najbolji koji sam pronasao na netu za muziku koja nisu neslusljivi audiofilski sempleri (tipa Linn Radio) a program izvanredan, 100% rock u rasponu od melodicne alternative do klasika (Zeppelin, Springsteen, P.Floyd, Dylan). Emituju puno nove muzike, jako dobro izabrane (Bat For Lashes, Radiohead, Ray Lamontagne, Fleet Foxes itd itd) i dobro kombinuju stari i novi zvuk.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po preporuci sa jednog stranog foruma sam pre par dana ubacio ovo u svoj SB Touch i od tada ne gasim ni radio ni sistem, sem za spavanje:

 

 http://stream-tx1.radioparadise.com:80/aac-320

 

Radio Paradise koji pod pokroviteljstvom Naima emituje ACC 320 kvalitet signala. Zvuk je vrhunski, apsolutno najbolji koji sam pronasao na netu za muziku koja nisu neslusljivi audiofilski sempleri (tipa Linn Radio) a program izvanredan, 100% rock u rasponu od melodicne alternative do klasika (Zeppelin, Springsteen, P.Floyd, Dylan). Emituju puno nove muzike, jako dobro izabrane (Bat For Lashes, Radiohead, Ray Lamontagne, Fleet Foxes itd itd) i dobro kombinuju stari i novi zvuk.

tnx :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...