Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

:oke: Oki! No nema niđe albuma za ski... ,oooovaj,... za kupiti.

 

Nego, da bog poživi ovaj Youtube, vidite ovu kompilaciju, C.Haden u saradnji sa gomilom sjajnih džezera, preslušati i nabaviti albume!

 

http://www.youtube.com/watch?v=fXZR4zxMDeA&list=RD41A2MR7nUBRGA

Ima naravno i to 1.7 giga hi res.....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Popodne bio kod Mise Blama. Slusao novi disk, koji me samleo, koliko je dobar. Izdanje strano (EU projekat), ne ovdasnje, posto nije ucestvovala nijedna guzata pevaljka sponzorisana od strane..., a ni Sergej Trifunovic ih jos nije otkrio.Spanac se setio, Evropa izdala, ovde kod nas, naravno niko propratio. Nasa sramota.Izdanje Alia vox. Remek delo. Fenomenalna muzika, Strasna ekipa iz Srbije, Turske, Rumunije, Madjarske, Spanije, Grcke.... Buklet vise za sajam knjiga nego za disk. ( po mojoj slobodnoj proceni cca 150 strana). SACD, Multichanel. Fenomenalno ubacen zvucno, a sviracki za neverovanje. Zajdi Zajdi - Bora Dugic, al zaista u jednom dahu odsvirao ( posebna tehnika disanja). Da ne palamudim vise, ako ste u mogucnosti, narucujte, trazite. Vredno delo, istinski majstori. Nekoliko slika iz bukleta ( izvinjavam se na losem kvalitetu fotki).Srpski deo ekipei nevezano slusalo se i ovo cudo

post-264-0-55241000-1382213957_thumb.jpg

post-264-0-17491500-1382213971_thumb.jpg

post-264-0-57354300-1382214166_thumb.jpg

post-264-0-05338100-1382214192_thumb.jpg

post-264-0-25910600-1382214279_thumb.jpg

post-264-0-07467000-1382214354_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da ga bem

 

ete dovoljno vrednog razloga da sednem u cereslo i se zaputim u Prestonicu Svemira ( a i sire ) samo sa idejom da bezobrazno zatrazim da me upoznas sa Cika Misom;

 

da se , uz rakiju , zahvalim za nebrojene sate cistog mi zadovoljstva

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Popodne bio kod Mise Blama.  Slusao novi disk, koji me samleo, koliko je dobar. Izdanje strano (EU projekat), ne ovdasnje, posto nije ucestvovala nijedna guzata pevaljka sponzorisana od strane..., a ni Sergej Trifunovic ih jos nije otkrio.

Spanac se setio, Evropa izdala, ovde kod nas, naravno niko propratio. Nasa sramota.

 

Izdanje Alia vox. Remek delo. Fenomenalna muzika, Strasna ekipa iz Srbije, Turske, Rumunije, Madjarske, Spanije, Grcke.... Buklet vise za sajam knjiga nego za disk. ( po mojoj slobodnoj proceni cca 150 strana). SACD, Multichanel. Fenomenalno ubacen zvucno, a sviracki za neverovanje. Zajdi Zajdi -  Bora Dugic, al zaista u jednom dahu odsvirao ( posebna tehnika disanja). Da ne palamudim vise, ako ste u mogucnosti, narucujte, trazite. Vredno delo, istinski majstori. Nekoliko slika iz bukleta ( izvinjavam se na losem kvalitetu fotki).

jel ovo može da se turi i u običan CDP?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...