Jump to content

Horne.....sa velikim H!


zerowaf

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 44
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne vidim zašto bi se ovoliko vagao nečiji način trošenja vremena i novaca, dok on ne zadire u naše vreme i buđelar.OK, čovek pravi kućahornu, uslikao to, pa šta sa tim? Ja se ne osećam niti prozvanim niti kompetentnim da ga niti zbog samog čina takvog poduhvata, kao ni zbog pobuda a još manje cilja istog na bilo koji način kritikujem. Ne mogu ni da kažem šta bih radio sa kućom (napr. zapalio bi je) ili sa novcima na njegovom mestu, pošto jeli nisam na njegovom mestu.To što nas fantazija/dokolica/zbilja često vuku da odlutamo u mislima u izgubimo se u lavirintu tuđe bashorne, još nas niti obavezuje niti oslobađa od obaveze da i mi budemo kreativni, ali na svoj način. Pri tom ne moramo da budemo čak ni originalni ni neponovljivi. Majka priroda se već za to pobrinula umesto nas. Dovoljan je jedan pogled u ogledalo pa da nam to bude jasno barem jednom dnevno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e fakat - na mene niko ne licicak i cerka - i ona je samo tvrdoglava na mene :rofl:

Ma nemoj! A Nelson i onaj švabo...kako li se zove...Zweistein? :rofl: Nemoj sad da idem rovati po galeriji u potrazi za onom genijalnom fotkom! :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U stvari kada sam bolje pogledao raspored svih tih zvucnika u toj sobi+podrumu zakljucio sam da u tom `Mega Big Eas`sistemu postoji zasigurno znacajno kasnjenje Subwoofer zvuka `Mega Horni` iz podruma za onim zvucnicima gore u sobi,tako da krajnji zvuk(zvucna slika) na mestu slusaoca gore u sobi moze biti za njegove usi dosta `konfuzan`(los).Nadam se da Lik ima dobru krovnu konsrukciju koja ce izdrzati sve te `Gigawate` snage kad ih `odvrne` :P Poz Svima :cheers: `Je..s takav Svet u kom ima mnogo vise Kesh-a nego Snova`

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Možda te oblik dela koji drži srednje-visokotonske horne podseća na nešto... khm...

Ne, znao sam... Nisam na to mislio... E ta Vaša Nektar marmelada!

Trumpet improved pussy ! :buehehe:

Evo ga i ovaj sa Nektar marmeladom...Rusi kažu (ispraviće me, ovi što znaju ruski, ako se, i oni, ne upletu u priču o Nektar marmeladi): shto u kavo boljit, tot a tom i govorit...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Sipi :sarcastic_hand:samo ti zeki ....... sumnjiv si mi - em pravis amp koji podseca na ceve , em ga falis ........ uskoro ces i horne sa sve FR ....... :sarcastic_hand:najo gore od Poturice ....... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislis:"Lepo je ovo i mnogo mi se svidja a i poznato mi jako, al' ne mogu sad da se setim sta beshe..."ili"Ko ce vise ovim da se bakce, michi mi to...":buehehe:

I, sad, ko, ovde, nastavlja off-topic. Posle ću ja da budem kriv. Žika, živac, dežurni krivac...Lepo sam stavio slike, idi gledaj, vidi šta 'oćeš...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam, ne mogu da kažem da nije lepo, ali mi nije baš ni po ukusu. Bar što se pojave tiče. Ja bih tamo u donji kraj usta horne mogao da zamislim da se okreće nešto sveže ulovljeno i odrano, a ispod, tinja vatrica...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja bih tamo u donji kraj usta horne mogao da zamislim da se okreće nešto sveže ulovljeno i odrano, a ispod, tinja vatrica...

Ja bih na istom mestu mogao da zamislim jedno crveno jastuče i sebe kako ležim na podu, a glava mi na jastučetu. Ko šiša stereo. I ovako je precenjen :to_become_senile:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...