Jump to content

PSM WG candidates


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 225
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

B&C de250 je ocenjen da ima ugladjeniji zvuk...al i raniji rolloff gore u visokim.Ako mene neko pita...bijaks u ruke i otfikariti ceo taj navoj na hornici...od spera il medijapana napraviti nosac za kompresioni drajver bez grla i zalepiti ga epoxijem na hornicu. Sve gluposti i rezonancije koje nastaju od grla su time izbegnute.Jbl prodaje i takvu verziju hornice bez navoja al je vise nego duplo skuplja.

potpuno se slazem sa ovim
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Таман да их упоредимо са мојим дрвеним кантама  :Viannen_loungelizard:.

Samo nek zasviraju kao vaše drvene kante ... Ja za bolje i nisam :sarcastic_hand: @ZM :buehehe: Jel će bolji odziv da bude u svilenkastim visokima ili u mekim srednjim tonovima :lol::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Upravo sam malo čakulao sa Zilch-om i pitao ga za neki drajver koji ima dobar odziv u Pyle PH612 levku, a da nije metalna membrana u pitanju... Kaže da je za to najpogodniji Celestion CDX1-1731, tj. ovaj...http://professional.celestion.com/pro/products/pdf/CDX1-1731.pdfOn se nalazi u ovim kutijama sa gore pomenutim WG-om na koji ovaj moj najviše liči :buehehe:http://www.audiokinesis.com/product_ak_rhythm-prism.htmlU pitanju je Nd drajver. Cenu ne znam ali ću u ponedeljak otići do Player-a koji uvozi Celestion da ih zamolim da naprave upit cene za taj drajver i kažu mi koliko bi koštao u maloprodaji kod nas. Takođe ako bude nešto pristupačno, naručiću pa makar letovao na Dekintosu ovog leta ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jos kad bi ti Zilch prosledio ako ima info o custom verziji skretnice za taj drajver u toj kutiji... ;)

Reče mi da ima ali još nije probao kod sebe. Kaže da gosn Duke ne bi pravio makar šta pre podrobnog ispitivanja drajvera. Ma pitaću ga ja sad kad znam da može da se radi sa ovim :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sam malo čakulao sa Zilch-om i pitao ga za neki drajver koji ima dobar odziv u Pyle PH612 levku, a da nije metalna membrana u pitanju... Kaže da je za to najpogodniji Celestion 

Јел ти не купи неке БиЦ компресионе драјвере?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Јел ти не купи неке БиЦ компресионе драјвере?

O tome ću malo kasnije i u posebnoj temi u zavisnosti od razvoja situacije ;) Strpite se ako sam ja strpljiv :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

O tome ću malo kasnije i u posebnoj temi u zavisnosti od razvoja situacije :salute: Strpite se ako sam ja strpljiv :buehehe:

Ne brini se jos uvek imas one basove, ako bas nesto krene po zlu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema šta samo od sebe da krene po zlu, možemo samo mi da napravimo da krene po zlu. Ili ćemo se dogovoriti ili nećemo.Koje basove ??? HiPower ili kopija HiPower-a ???

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema šta samo od sebe da krene po zlu, možemo samo mi da napravimo da krene po zlu. Ili ćemo se dogovoriti ili nećemo.Koje basove ??? HiPower ili kopija HiPower-a ???

Znaci, zato si mi vratio basove. Zasto ih nisi odmah vratio?????? Nego si ih drzao par meseci. A kad si uzeo bio si odusevljen , a sad kao nevaljaju.Molim, sad je sve kopija. Kineska kopija kineskog zvucnika. Imam uvoznu deklaraciju odakle smo ga uvezli. Molim te nemoj lupati , neko ce misliti da si ozbiljan. Mladene nisko udaras.Posali one fake B&C i saljem ti BM-D440s , AKO HOCES.ODMA CEMO ZAVRSITIP.S. Bio sam spreman da ti porucim one nove Paudio http://www.paudiothailand.com/pdf/products/PreNeo-450N1.pdf iz Rijeke, ali vidim da si spreman za blacenje.Pa udri onda i onako se necu obogatiti zbog par zvucnika.Inace Beyma u PSP-u kosta 113 eura, a ja pokusavam da nadjem papire da vidim koliko smo mi to platili.P.S. 2 Ja nikog nisam zajebao, pa nisam imao nameru ni tebe. Nikom nisam duzan ni jednog centa.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za basove sam zbijao šalu. Kako može da bude kopija kineskih zvučnika ??? Oni ne kopiraju sami sebe. Za baseve ništa nisam rekao loše. I sad imam samo reči hvale jer su basovi odlični. To što su za moju sobu preveliki je druga stvar.

Pucao sam na to što sam kroz zamenu dobio kineske kopije B&C DE250 kao da su original, pored kojih ste stavili link ka B&C sajtu na stranici u oglasima. Dakle ako sam vas zamolio da mi zamenite baseve za B&C DE250 i par kopija Pyle PH612 levkova, ne vidim da sam igde napisao da želim par kineskih kopija B&C DE 250 umesto originala.

Zatim ste mi ponudili BM-D440s P.audio drajvere koji kako ste mi rekli koštaju isto koliko i fake B&C DE250 ( 130 evra ). Ne treba da pominjem da su i ti drajveri Kineska kopija P.audio drajvera. Poslao sam vam linkove u PP ka originalnim drajverima gde sam vas pitao da li to treba da predstavlja originale. ISuvišno je reći da sam ostao uskraćen za odgovor.

Takvi drajveri u Playeru koštaju 45 evra po komadu. Normalno je da nisam hteo da menjam za ove koji su u svakom slučaju barem bolje urađeni sa tehničke strane...

Hoćete da otvorimo novu temu da ne zagađujemo ovde ???

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...