Jump to content

PSM WG candidates


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Poor Serbian Man Waveguide materijal ? Postavljena slika

Postavljena slika

it's a Polish-Serbian Man Waveguide materijal :rofl:

http://www.autotech.pl/

klik na "audio" , izaberi jezik

malo vise informacija ovde :

http://www.diyaudio.com/forums/group-buys/166312-waveguides-horns.html

ko god napravi nesto od poljskog materijala - placa pivo Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 225
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Graf od ove OSWG 12" izgleda prilično dobro...A ne bi mi verovao da sam upravo gledao Azurahorn sajt... OSWG ima mali pad od 17KHz ali ništa što ST ne može da reši.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja ne mogu ....... da se odlucim izmedju JBL WG i 811B :Viannen_loungelizard:

Ako se odlučiš za JBL WG (odnosno Pyle verzija dostupna nama) imaj na umu da može da radi samo uz Selenium d220ti. Kad se stavi B&C DE250 (koji je kud i kamo bolji drajver) dobije se ovakav odziv...post-117-060806000 1274727363_thumb.jpgZelena je na JBL PT WG, a crvena na Pyle PH612 - oba sa B&C DE250...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvuchniak...ti ljut nesto na mene?Ova Damirova nije pyle vec neki drugi kinez...pyle ima navoj od mesiganog prstena koji je uliven u plastici. Problem je u tom prstenu.B&C de250 je ocenjen da ima ugladjeniji zvuk...al i raniji rolloff gore u visokim.Ako mene neko pita...bijaks u ruke i otfikariti ceo taj navoj na hornici...od spera il medijapana napraviti nosac za kompresioni drajver bez grla i zalepiti ga epoxijem na hornicu. Sve gluposti i rezonancije koje nastaju od grla su time izbegnute.Jbl prodaje i takvu verziju hornice bez navoja al je vise nego duplo skuplja.No zna Sale to vec dobro sve...nego se urci pod stare dane! :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Sync... Kakve ti veze imaš sa ovim što sam napisao :Viannen_loungelizard: ??? Nisam ljut niti stvarno imam ikakav razlog za to. Ti si mi izašao u susret i odgovorio na većinu mojih pitanja u vezi EWG-a. Napisah to što sam napisao jer meni treba da stignu pomenuti drajveri sa istim levkovima koje ti imaš pa ako sam napisao nešto što ne treba ili što je loše, napisao sam i za sebe (mada ne vidim bilo šta loše u svemu što sam napisao).Ti si kupio kombinaciju koja nema veze sa ovim što pišem. Ovo je bilo usmereno ljudima koji ubuduće žele da prave EWG da znaju šta ih čeka. Ja sam znajući za ovo tražio pomenute drajvere i levkove. Mislim nije da ne bih prihvatio JBL levkove na poklon (hint ZM :buehehe: ) ali sam svestan šta moram da uradim kako bi to prosviralo. Neko možda nije pa sam rešio da podelim to ovde. Opet, ne vidim kako si se Ti pronašao u bilo čemu što sam napisao ??? Ne kapiram :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad moram da :Viannen_loungelizard: ...Ne odgovaras mi na par zadnjih privatnih poruka...pa zato upit.Opet ti kazem...pyle je problematican zbog tog prstena u navoju za kompresioni...jer da bi b&c nakantao na hornicu treba ti dodatni adapter pa onda sve to rezonuje i eto tog gore odziva.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.......

Opet ti kazem...pyle je problematican zbog tog prstena u navoju za kompresioni...jer da bi b&c nakantao na hornicu treba ti dodatni adapter pa onda sve to rezonuje i eto tog gore odziva.

isto tako je preporucljivo ako se uzima D220Ti , da se uzima onaj koji ima implementiran navoj , a ne iteracija na koju treba montirati flange adapter......... da sad ne tražim tacnu oznaku ......
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad moram da :sarcastic_hand: ...Ne odgovaras mi na par zadnjih privatnih poruka...pa zato upit.Opet ti kazem...pyle je problematican zbog tog prstena u navoju za kompresioni...jer da bi b&c nakantao na hornicu treba ti dodatni adapter pa onda sve to rezonuje i eto tog gore odziva.

Nije nije... Na nagovor Stona sam obrisao one razgovore koji su dosta stariji da ne gušim forum. Mika non stop kuka pa :Viannen_loungelizard: ... Ako ti piše u statusu "Zvuchniak has left the conversation" znači da nisam ni pročitao poruku...Izvini ako si pomislio da te kuliram. Veruj mi, nisam :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije bilo ni toliko davno koliko je bilo mnogo stranica... Mislim 8 ili 9. Pa sam obrisao neke razgovore, a ono bitno kopirao u TXT dokument ako zatreba. E evo ti sad PP pa se puši :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Il josh bolje otfikaris grlo i nakalemis nekakav nosac. Bila je izmerena i ta varijanta negde na ak...

Uf stare poruke...mene ce banovati onda... :Viannen_loungelizard:

ti si vec banovan ;

nisi primetio ?

:sarcastic_hand:

ajd sad se porukajte , ne brečite savrseno organizovanu temu Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

isto tako je preporucljivo ako se uzima D220Ti , da se uzima onaj koji ima implementiran navoj , a ne iteracija na koju treba montirati flange adapter......... da sad ne tražim tacnu oznaku ......

Ja dobijam baš B&C DE250 i ove China WG... Trebalo bi sutra ili prekosutra :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...