Jump to content

PSM WG candidates


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 225
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ako uzmes te zvucnike imas idealnu priliku da napravis JBL Paragon :) Ako ti se ne svidi mozes ga prodati za cca 15k Eur. :)

Znam da si nudio i svaki put se ujedem za tastaturu. Ako nastavim još da se mlatim sa zvučnicima, odlepit ću.

Juče umalo ne ispazarih one JBL LE15A sa kupujem/prodajem, koliko sam pobenavio. Samo mi još i ti fensi levci fale sa B&C DE500-8 ili B&C DE250-8 i da se lepo upucam.

Sve ispočetka .... opet. Kutije, skretnice, merenje .... :whiteflag:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Druze moj,sa obzirom da vrstu zvucnika koje nabavljas (Altec, stari JBL) mozes da zaboravis na male kutije. To ti je surova istina. Inace sto se tice membrana za kompresione samo GPA ili ako nadjes NOS, kopije mozes slobodno da bacis u djubre.

kako onda resiti pitanja dobrog basa a da se ne zavrsi sa kutijom od kusur 300+ litara?ja bih nesto maleno, ovako:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako uzmes te zvucnike imas idealnu priliku da napravis JBL Paragon :) Ako ti se ne svidi mozes ga prodati za cca 15k Eur. :)

Treba napraviti ono čudo, a treba ga i prodati u Srbiji ako mi se ne svidi zvuk. Mission impossible.Pre sam za neku varijantu besnog trosistemca ali da ga ne prodajem :)I to ne sada. Možda za nekoliko godina, kad se odmorim malo i kada mi dosadi ekono varijanta. Do tada, ne odbijam ako ulete neki vrhunski basevi u kombinaciju za male novce. Ne želim da dajem više novaca za par zvučnika nego što je potrebno niti više od onoga koliko smatram da zaista vrede.Ako ubodem neku vintage varijantu povoljno, kul ali ne želim da nagađam da li su se razmagnetisali stari JBL sa AlNiCo magnetima i kako ću ih dovući iz Bosne, koliko li će para tražiti vozač autobusa i da li su zaista u stanju kao što su na slikama.Ako nešto izleti u međuvremenu, izleti. Ako ne, nije problem - ne žurim nigde. Imam šta da slušam :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...