Jump to content

PSM WG candidates


Zen Mod

Preporučeni Komentari

onda sto ti rece Sinak - otfikari navoj , dvokomponentni i lepi plate na throat , taman da throat drivera bude flush kako i treba usput - ima li gde posten nacrt za adapter sa 1/2" na 1" ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 225
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Једва чекам, онда правимо организацију : "Биенсиовци"  :sarcastic_hand:.

Liga izuzetnih džentlmena :Viannen_loungelizard:Taman možemo probati drajvere i na vašim hornama ako ste ZA :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

usput - ima li gde posten nacrt za adapter sa 1/2" na 1" ?

Mislim da sam skoro negde video.. Sad ću malo da potražim... Možda imam i na kompu :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

at Zv ( a jos cu da te karam kad stignem za ono izrugivanje mojim sisatim zvucnjacima Postavljena slika ) :

pretpostavljam da bi idealni adapter bio onaj koji prati razvoj porasta percnika throata u samom face plate-u drivera ......... sto ce reeci - ako pravim adapter - premerim to i napravim sa tim istim porastom precnika ....... dok ne dobijem 1"

igra sa ancient Goodmans T52 phenolic driverima - koji su bili originalno namontirani na Iskrine biskopske kutije - na 811B hornu

smesno - driver ima throat od 1/2" a horna 1"

jos to dobro i radi tako Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Наравно, а не као неки са звучницима и мембранама од ауто звучника :sarcastic_hand:, а о ушима од Мики Мауса да и не говорим :buehehe:. :Viannen_loungelizard:

ti Deda nemas usi na tvojim driverima , nego nesto samoljušteće :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

at Zv ( a jos cu da te karam kad stignem za ono izrugivanje mojim sisatim zvucnjacima Postavljena slika ) :

Ja nisam nešto veliki ali redovito džogiram (8km svaki treći dan) i rekreativno se bavim sportom. Prvo moraš da me stigneš, a onda i da me savladaš da bi ti pošlo za rukom. Ako ti sve to i uspe, ja uvek sa sobom nosim bricu, pa kad te bocnem bićeš miran :buehehe: ... Pa ti 'ajde ako smeš :sarcastic_hand:

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...ima implementiran navoj , a ne iteracija ....

Jebote Zene, poc'o si da pricas k'o partijski funkcioner - cuj: "implementiran navoj", "iteracija" zvucnika, :Viannen_loungelizard:

'Ajde lepo da priznas na koju si se izbornu listu uvalio - najvise zvucis k'o zuti "experti" ? :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za razliku od pripadnika nase politicke kloake , ja sam u zivotu citao knjige i razmisljao sta je to sto sam procitao ;jebiga - ostalo , pa ponekad i upotrebim nesto od tog danas nepotrebnog znanja .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za razliku od pripadnika nase politicke kloake , ja sam u zivotu citao knjige i razmisljao sta je to sto sam procitao ;jebiga - ostalo , pa ponekad i upotrebim nesto od tog danas nepotrebnog znanja .

Vid' što se odmah uozbiljio :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a pobicu vas sve ....... samo offtopichatebolje trazite neki salas u okolini prestonice , da pravimo Coax/PSM WG Fest krajem leta

Ako mi stigne ovaj drajver i levak (daće Bog) ja sam za :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А бре, немој ДедУ толк`о да ми чачкате! Па јел да нам сад цапне, кад треба да му стигну оне урмашице од звучника?! Па зар у цвету старости да му ускратимо и то задовољство? Зар толки труд и (о)јед, !!? Каква распуштена банда..цццц.. :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Прилажем шумадијско рок-анд-рол пиће за младиће свих узраста, а могуће и неготинске крајне исцеђени цвет ! :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...