Jump to content

Electro Voice 12TRXB


gaggia

Preporučeni Komentari

:connie_nutzo:Ajde to, ukusi su razliciti, pa neme brine. No jedna druga stvar me sad muci, poceli da me zovu Vintage Djoka!:buehehe:

pa - kad ti je Djoka Vintage :umnik2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 127
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Da li ste videli one stalke što se prodaju na HiFi Forum-u? Meni se veoma dopadaju... Naravno, ima i drugih parametara koje nisam razmatrao...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh...Osecam se ko mali Cigo sto gleda drugu decu kako jedu sladoled...Samo sto su sada umesto sladoleda zvucnici, a tu je zence, sa komentarom, "sta ce ti sladoled, od toga boli grlo..."A od zvuchinika bole m..aPa da, sad shvatam zasto ova bolest napada samo muski deo populacije...U poslednjem stadijumu Djoka postaje Vintage... :connie_nutzo: Odoh na pivo, za utehu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E moj Vix, rano si se dao ushtrojiti :connie_nutzo: (kao da ima neko vreme kad nije rano :buehehe: )Moras da se odupres, da budes cvrsci - ja na primer sve mogu da kazem, samo ne smem posle da izadjem iz podruma :umnik2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E moj Vix, rano si se dao ushtrojiti :connie_nutzo: (kao da ima neko vreme kad nije rano :buehehe: )Moras da se odupres, da budes cvrsci - ja na primer sve mogu da kazem, samo ne smem posle da izadjem iz podruma :umnik2:

zato sam ja ceo dan u podrumu , a kad izadjem - ne progovaram:moil:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E moj Vix, rano si se dao ushtrojiti :connie_nutzo: (kao da ima neko vreme kad nije rano :buehehe: )Moras da se odupres, da budes cvrsci - ja na primer sve mogu da kazem, samo ne smem posle da izadjem iz podruma :umnik2:

Ti u podrumu, ja na tavanu, pa kome je bolje?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti u podrumu, ja na tavanu, pa kome je bolje?

Мени!Ја на кухињском столу или ти асталу.Понекад проради оклагија,ал бар смем да гледам светлост дана :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da zakljucavam oglasnu temu ( sto su svi izgleda zaboravili da jeste ) , ili da vas pustim da se jos malo ......... ooooooo ......... oooooooooooo zajebavate ?

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da zakljucavam oglasnu temu ( sto su svi izgleda zaboravili da jeste ) , ili da vas pustim da se jos malo ......... ooooooo ......... oooooooooooo zajebavate ?

Postavljena slika

Мени марелицу,осталима марш на пиво!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da zakljucavam oglasnu temu ( sto su svi izgleda zaboravili da jeste ) , ili da vas pustim da se jos malo ......... ooooooo ......... oooooooooooo zajebavate ?

Postavljena slika

Ne znam, vidi sam - ti si vlast, to je velika odgovornost! :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислим, извинте што упадам у оглас, ја само да обавестим да смо, уз много добре воље и жеље, стицајем чудних околности, закључили пос`о.. Од мен` толико за сад.. Омакне ли ми се опет нехотице прст док прелиставам ебај, ето нама опет весеља и огласног ћакулањања! :connie_nutzo::buehehe::umnik2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa tebi! Vojna teorija kaze da visi polozaj donosi stratesku prednost u konvencionalnom sukobu :connie_nutzo:

Ništa nam to ne vredi kada je WC i meni i tebi na njihovoj teritoriji...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мени!Ја на кухињском столу или ти асталу.Понекад проради оклагија,ал бар смем да гледам светлост дана :connie_nutzo:

Ihaj, pa ja na mom tavanu imam više prozora nego oni dole...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...