Jump to content

Electro Voice 12TRXB


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 127
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma da, moraju da se grade nove elektrane, ne bi li se na'ranila sva ova pojacala u A klasi :happy64:.Zasto mislite da su ovi EV za mene??? Tek sad vidim da me pominjaste?

Зато што за релативно мало пара добијаш у трајно власништво квалитетне "Фул рејнџ" звучнике!Осим ако си гадљив :happy64:!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma da, moraju da se grade nove elektrane, ne bi li se na'ranila sva ova pojacala u A klasi :happy64:.Zasto mislite da su ovi EV za mene??? Tek sad vidim da me pominjaste?

zato sto se interesujes za Tannoy ;Deda - nisu FR u klasicnom smislu , nego su koaxi :happy64:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Deda - nisu  FR u klasicnom smislu , nego su koaxi  :happy64:

Ма знам него сам мислио на кутије са само једним звучником, и још нема компликовану скретницу.Само укључиш и то је то.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stari su kao i svaki Tanoy coaxza ispravnost ne garantujem ja , nego prodavac :happy64: kabinet bi te dosao daleko manje nego bilo sta gotovo za nacrt - pored kopanja netom i oslanjanja na tudja iskustva , uvek postoji i inzenjerski pristup :happy64: uostalom - bavljenje DIY-em uvek podrazumeva i odredjenu sklonost avanturi ; 75% projekata zavrsi kao prelazni oblik .... ili samo stanica na putu uzivanja .sem toga - pretpostavka - 250 za drivere i max 200 za kabinete- meni to i dalje izgleda cifra sa good resale valueuzmi ih , pokaj se kasnije , ja cu ih otkupiti za nabavnu cenu (cim malo ojacam :buehehe: )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

-

Koliko su stari ti zvucnici?Sta postoji od nacrta kabineta i koliko bi dosao taj ostatak price?

За такву "Поезију" се не пита колико су стари, а нацрта имаш на линку са прве стране овог огласа.

za ispravnost ne garantujem ja , nego prodavac    uzmi ih , pokaj se kasnije , ja cu ih otkupiti za nabavnu cenu (cim malo ojacam  )

Ево за исправност ћу Ја гарантовати."Чим мало ојачам", ма смањи трбу   :happy64:  :happy64:.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Исправност се подразумева..Иначе ми не би пало на памет да их оглашавам, или би барем нагласио да нешто није у реду. Поздрав ДеДаМа :happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ti bi mogao malo da se hvalis u posebnom threadu ;

znas da ovde moderatori kaznjavaju za oftopicarenje i uzurpiranje oglasa Postavljena slika

Postavljena slika

Ја само помажем колеги који тренутно није у Београду, а и звучници су код мене  :buehehe:.

Ма волим и Ја вас  :buehehe:.

дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Може бити да је оглас постао мало нејасан и недоречен, јер није поменута могућност поменутог плаћања на рате :buehehe: ,чековима грађана иискључиво оних банки које су засигурно пропале :buehehe: . То би у некој мери потресло тржишну економију ебај пословнице (поготово оне из САД), а вероватно би и благотворно утицало на развој нашег аграра.. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd' ovako - one off prilika za eventualne zainteresovane :

ko je voljan da uleti 250E ( ni vise ni manje ) da se Gaggia spasi od žena , za tu sumu dobija od mene F5 sklopljen u sredjenoj kutiji koja je sirova prikazana ovde : http://www.diyaudio....ja-za-pojacalo/

dakle - Gaggia dobija 250E , ja dobijam EV od Gaggia-e , sretni uletač dobija kulturno zanatski uradjen F5 , unutra bombonica , ofarban u boju po zelji ( moze i roze , sto se mene tice ) .

postoji i uslov - od momenta prelaska pomenute sume u Gaggia-jeve ruke , meni treba jedan mesec da ispostujem izgradnju ampa .

dakle - sve na poverenje :buehehe:

napomena - pomenuti amp je te cene vezano samo za pomoc Gaggia-ji u ovoj prilici ; ako se prica ne zavrsi na predlozeni nacin , kutija ce zavrsiti u ko zna kakvom izdanju .

objavio sam i oglas ovde :

http://www.diyaudio....dpost__p__36658

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...