Jump to content

Electro Voice 12TRXB


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 127
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

pa dobro o- sta da radimo do tad ? Postavljena slika

Mika i ja udrvenismo prste od sinoc , pokusavajuci resiti ovu skalameriju od server/hosting/crvenfenjer zajebancije ....... Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa dobro o- sta da radimo do tad ? Postavljena slika

Mika i ja udrvenismo prste od sinoc , pokusavajuci resiti ovu skalameriju od server/hosting/crvenfenjer zajebancije .......  Postavljena slika

До тада неки ће да слушају ЕВ, :Viannen_loungelizard: неки ће да плачу а неки ће да чекају :buehehe:.

Наравно ови задњи ће највероватније да оседе  :sarcastic_hand:.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Видим ја да нешто много штуцам вечерас :sarcastic_hand: . А UREI? Шта би са тим Кантуринама?! Не могу да схватим да их већ нисте ископали Вас двојица.. Него, да Вас случајно не би интересовали АЛ хладњаци испр струје Ел Локомотиве? :Viannen_loungelizard::buehehe: :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Зене, батали ЕВ, дај да довучемо оне UREI! И ја почињем да седим, плачући и чекајући! Како Вам бре само жао није! Куд оде ова земља и њени житељи како се одметнуше од емпатије! :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:Viannen_loungelizard::buehehe: :buehehe: чек чек .. само да гос`н отрпавник заспи... него ја да видим је`л има разлога да се излажем опасности.. :sarcastic_hand: UREI УРЕИ UREI УРЕИ У..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma batali te NPK zvucnike - oni levak im da se to gnojivo sipa u rasturac :Viannen_loungelizard:

'be se mene - ja imam bolje od tih .........

a da bi vol'o ......... bih .......... Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako je to ono sto mislim da jeste...tj sto vec imam...uff :sarcastic_hand:

Извинт`е лепо Г СиНц, да`л би сте били љубазни да мало поближе о ? :buehehe: Немојте ме пећи сада на ватрици :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Извинт`е лепо Г СиНц, да`л би сте били љубазни да мало поближе о ? :sarcastic_hand: Немојте ме пећи сада на ватрици :Viannen_loungelizard:

Da nije ovaki?

post-16-078894600 1274562566_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...