Jump to content

Electro Voice 12TRXB


gaggia

Preporučeni Komentari

Malo neuobicajena situacija..Par drivera uzetih greskom...sada su visak te su na prodaju..kvaka je da jos nisu ovde i da od eventualnog interesovanja zavisi da li ce se dobacivati iz USA. U suprotnom se vracaju na prodaju, na ebay. Obzirom na to da je mnogo jednostavnije i po mene i ljude koje sam odande cimao da se kupe, oglasavam ih na prodaju. Na njima ne zelim nikakvu zaradu, vec samo onoliko koliko su kostali (sa cenom shippinga do odredista). Cena sa sve shippingom do Srbije iznela bi otprilike 340$, sto ce reci, nekih 250eura. Naravno, potpuno su ispravni, i u dobrom stanju. Evo slika (prva je bas od tih drivera, a druga primer toga kako izgledaju sa zadnje strane)i adrese sajta na kom se moze o njima saznati vise:http://www.vintageev.com/Kontakt tel: 0648008122

post-235-12727564333_thumb.jpg

post-235-127275652102_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 127
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E zbog ovakvih stvari treba imati neki evro ostavljen u stranu. Jer u slučaju da izleti nešto ovakvo (što skoro izleteti neće) mogu samo da kunem svoju sudbu, gledam i plačem :cheers:

Unapred se budućem, srećnom kupcu najavljujem na slušanje kada budu završene kutije :buehehe:

Evo ih u radnom okruženju :cheers:

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala svima!! Mislim da bi bilo bratski i prijateljski, ovaj rodjacki kad bi se nasla musterija pre negoo sto moja strasnija polovica sazna za ekonomsko rasulo... Da ne bude pozdrava sa dna mutnog Usca... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre negoo sto moja strasnija polovica sazna za ekonomsko rasulo... Da ne bude pozdrava sa dna mutnog Usca... :buehehe:

Дај број телефона те страшније половине :cheers:  да је питам како прави Гулаш!!!! :cheers:.дискО_сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Дај број телефона те страшније половине :buehehe:  да је питам како прави Гулаш!!!! :cheers:.дискО_сту

Reci mu Stone, reci mu :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

poslao sam linak strasnoj braci Lazar - ako jedan od njih ne uleti , niko necemada .... i Tata bi sine , kao sto rekoh .... moze menjaza ? :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Deda, sto se Гулаша tice, pitaj svastiku! Jerbo, ima nade da bi obojica zavrsili kao preparirani detlici.. Mislim sto se tebe tice, ti si na pola vec prepariran, ali Ja, ovakva mlados`, plahovitost.. gre`ota! Ne pita se azdaha koliko je sati..Zvule, jel vidis sta mi rade?!Zene, da se menjamo.. pa nemoj bre na muku da mi stajes! Jedino ako me naucis neku od super-hipno-ninja (npr :buehehe: ili :cheers:, mozda :cheers:) tehnika za prezivljavanje u ekstremno delikatnim situacijama.. :) i ko me pa ter`o da se fi-fi-sem..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Pa nemoj bre na muku da mi stajes! Jedino ako me naucis neku od super-hipno-ninja (npr  :cheers: ili  :), mozda  :)) tehnika za prezivljavanje u ekstremno delikatnim situacijama..  :gusar: i ko me pa ter`o da se fi-fi-sem..

Шта да ти кажем. пиџаму у торбу, пиво у кесу ( за мене ), звучнике под мишку па дођи код мене док не извидам стање :buehehe:.А вала баш, кад и ти 'оћеш да будеш "Фифиста" преко ноћи :cheers:.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Khm, khm, `bem mu mrava.. Pa ti Drugi Deda ko da si imao slicna iskustva.. vala ako bude za sa`ranu, da odma gledam da bude crni klavir lak :buehehe: ? PS: ma ume ona to i sa kutijom sibica, samo je potrebna fina pobuda, u A klasi..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Deda, sto se Гулаша tice, pitaj svastiku! Jerbo, ima nade da bi obojica zavrsili kao preparirani detlici.. Mislim sto se tebe tice, ti si na pola vec prepariran, ali Ja, ovakva mlados`, plahovitost.. gre`ota! Ne pita se azdaha koliko je sati..Zvule, jel vidis sta mi rade?!

Ono nije da i ti nisi barem malo doprineo situvaciji :cheers: Ne boj se ... Imaš nas uz sebe :buehehe: . Ako dođe do dna mutnog Ušća, ostaviš mi jedan par ??? :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vala ako bude za sa`ranu, da odma gledam da bude crni klavir lak  :buehehe: ?

Их, није ваљда дотле дошло, мада имаш среће јер је Централно гробље близу :cheers:.Ма имају они и са'рану у "А" класи!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ama, zar nikom nije stalo do onih Visatona i Meridiana ? Pride dobijete i po plaketu vatrogasnog drustva! Kakve svastike, electrovoice-i i bakraci.. Bice izgleda za svakog po par, kako sam krenuo..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hvala Zen-u na linku prema ovim interesantnim zvučnicima.Kao što je poznato manje više na stranicama ovog foruma, jedina moneta za potkusurivanje u DIY vodama mi je trenutno par ex2 lowthera, tako da ako oni igraju neku ulogu u kupoprodajnim/zamenskim i ostalim varijantama, onda je i ovaj elektrovojs interesantan!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovo je prilika za Fabera/Peru ........ako hoces jeftino da dodjes do para dobrih zvucnjaka , i da se malo zrtvujes - da postignes i kabinete - hvataj ;a ako ti je pravo uzivanje u biranju ..... a ti nemoj :happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovo je prilika za Fabera/Peru ........ako hoces jeftino da dodjes do para dobrih zvucnjaka , i da se malo zrtvujes - da postignes i kabinete - hvataj ;a ako ti je pravo uzivanje u biranju ..... a ti nemoj  :happy64:

Можда али мислим да је он бацио око на неке Таноје!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...