Jump to content

SemiSouth power Jfets .......... FW J2


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Polako samo dok ne pocnes da razmisljas u rasteru da ne kazem cetvrtasto.Moram da napisem nesto sta se desilo u Srbiji u poslednjih 15-tak godina a ima veze sa izborom programa za PCB.Mozda ce se neko ko ovo procita i naci u prici.Tamo negde od 95. pa na ovamo je iz Nisa krenula promocija cuvenog programa Protel za koji se kasnije pokazalo u praksi da je bun bagova i obicno sranje u boji.Nazalost, ljudi su izgubili mnogo vremena uceci ga umesto da su se drzali sigurnog P-Cad-a (bivsi Tango) ili ORCAD-a.Zato, pamet u glavu ako imate ambicija da se ozbiljno bavite projektovanjem PCB. Ucite programe koji su garantovano dobri.Mozda se neko od mladih ozbiljno zainteresuje za ovu rabotu pa cisto da se zna da i na ovom terenu kao i svuda uostalom ima zamki.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

na trimere dodaj jos jedan pad na srednju nogicu ako budes imao trimer sa smaknutim nogicama i na blokove dodaj po pad sa svake strane (ili po dva sa iste) da mozes da zalemis i sa 5 i sa 7.5 i sa 10mm rasterom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jos i Q6 okreni ispod R11 i stavi isti izgled kao i ostali tranzistori. Tada mozes i R11 gurniti pore R33 a R13 i R14 poravnaj. Sa bi video kako ce to izgledati na plocici, iskljuci donji layer i ostavi samo top silk da vidis da li nesto bode oci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jos i Q6 okreni ispod R11 i stavi isti izgled kao i ostali tranzistori. Tada mozes i R11 gurniti pore R33 a R13 i R14 poravnaj. Sa bi video kako ce to izgledati na plocici, iskljuci donji layer i ostavi samo top silk da vidis da li nesto bode oci.

e lako ti je sad - kad sam ja sve uradio :buehehe:idem da zavrsim WOT
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo kako ga je Baltazar okrenuo :buehehe:

(epilog Baltazarovog svracanja u Bac je taj da cu bajzad morati da sredimsebi neki amp)

a mogao bi nekad malo i da odspavam - da ne lupetam po tastaturi Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne pominjite disk

meneme to odma asocira na moju omiljetu diskus herniu Postavljena slika

U JBT, pa to je ultra retko. Nema je na Amazonu. Gde je nađe samo da mi je znati ??? :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...