Jump to content

SemiSouth power Jfets .......... FW J2


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

zahvaljujem na kurazenju :drinks:

trebace mi - to sam danas sastavljao onako zaokrenute glave za jedno 720 stepeni ........ ima tako dana kad je bolje ne ustati iz kreveta ;

spalio sam jedno deset BC i jedno 6 BF245 tranzistora ....... sve probajuci opstamestaCCSove ....... da bih na kraju skontao da ne mogu da pogodim EBC ni GDS , te da je najbolje da popunjavam prototype plocicu :drinks:Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

elem

napajanje +/-22V

Iq=1A83

stabilan offset

simetrican klip na 25Vpp mereno sinusom od 20Hz-100KHz ( kad narastem imacu i kvadratni generator ...... al mi i ne treba za ovo - gledam mu ponasanje u heavy klipu sinusa , kad uspravi ivice signala u vertikalu :drinks:

sa' ce mu prikazim neki signal i da slusam mono ..... Postavljena slikaPostavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da citiram samog sebe :drinks:http://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/135674-pass-pub-high-end-off-topic-thread-60.html#post2205005

Papa you are really old Devil :clown:it's not so often occasion when I'm thanking you ....... but this one is certainly worth of it :drinks:Babelfish J2 is singing .......... playing in mono ( just one prototype channel) ........ and making even concert version of Wodoo Child absolutely amazing real music lover's amp - making that every recording is easy and enjoyable it's more than HiFi - it must be result of passion and love .my Papa is really funnier than their Nelson :clown:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moja greska. Razmislajo sam o amplitudi u + i - stranu po 25V sto je 3 V vise od napajanja. Malo mi mozak danas rastrojen zbog Telenora. Ceo dan me ljudi ne mogu dobiti a stalno dobijam poruke o propustenom pozivu. Sem rasprave sa njima jos me voza i njihov kurir koji od jutros u nekoliko navrata pita da li cu biti kuci da dodje a jos nije dosao. Ceo dan mi propao zbog bolida.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zasto?sa +/-22V peak-to-peak izlaz moze da ide do 40V.Meni se cini da to mnogo rano klipuje...

to je zbog SRPP/Mu ....... u svakom slucaju - meni je vaznije da je klip simetrican inace - snaga ispada i veca od Neletovih narecenih 30W/8 ( deklarisano 25 ....... al se on poznato - cesto frlja sa ciframa ) ispada da su kod njega jos veci D i S otpori u SRPP/Mu folover ( sta li je ... )
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako imas 25Vpp, to je 5W RMS na 16 oma...

Tebi je i to dosta :drinks:

Nego, zato N.P. pominje neko povecanje napjanja na 50-60V...

da znas - - neverovatnih 5W

mi sa ovom semom ladno mozemo ici i na vece napajanje - samo pomenjati par tranziporta sa naponski jacima

al - kome to treba -

..... jos mi nije jasno kako juce nisam uspeo da mi ijedan test CCS radi :drinks: ........ kad ja izmisljam toplu vodu

pa sam zato morao sastaviti amp Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sipi - nije li to ~19W na 16E , RMS ?(25Vpp x 0,707)^2 /16 ?da zanemarim cinjenicu da je Vpp mereno bez opterecenja :drinks:nisam stigao vestak da prikopcavam - zurio sam d' turim zvucnjak

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...