Jump to content

F5


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 436
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pošto vidim da mi je neko prčko po malopređašnjem postu da ponovim :

Gos'n Stein, treće pitanje je bilo: Da li je još neko slušao F5 bez zaštite ? ... eto tol'ko bih im'o reći o tome kuj pazi na času Postavljena slika

Za one kojima nije ovo dovoljno jasno Postavljena slika evo o'ma ćem da prevormulišem : da li je još neko osim sipija slušao F5 bez kondomaPostavljena slika, ovaj zaštite ?Postavljena slika

Kanda ću morati u općenju s Gosn Zelenim da osim pisma promenim i jezik na kom započinjavam divan. Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

E za kaznu nema Postavljena slikaovaj put Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E Weiss... Pun ti Diyaudio.com ovih što nemaju zaštitu. Uglavnom se kunu u verziju bez termistora, kude verziju s termistorom. Zašto ne bi preokrenuo malo sled događaja i sastavio jedan sa ili bez zaštite? :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sundjerasta guma , debljine 10mm , sirine 15mm krug ispod trafoa , krug na trafostegnes kako treba , silom pomeras trafo levo desno , ali ne ispada .slike u babel threadovima

Inače, ovaj drugi, neki mu kyr nije kako treba. Zuji ko blesav, ali sam sebi. Stegnem, zuji, olabavim, zuji... Mislim da ću da ga zahebem jednim starim trikom. Natrpa se sredina gumom da mu pogura malo labave delove na mesto... A malo ga i jebucka biće kada je bliže 180 nego 220V...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ? ... jesil prob'o bez zaštite Postavljena slika ... mislim F5 ? Postavljena slika

Huh, niiisam

Ipak sam ja konzerva tivac

Al' Sipi imade module brez zastite, mozda nije zgoreg probati "Risico". A onda se otvara igra brzih dioda umesto gretz-a, pa ...

I uzgred, navato sam ko ima onu trazenu sortu izlaznih tranzistora, one 'Fakirchild' marke

post-9-125511433732_thumb.jpg

:character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ovdi se radi o tome kuj gluv a kuj je slep ... pitanje časti , bre ... FIRST BLOOD Postavljena slika

Čast je kad se častimo... Davno nismo, a i kad jesmo, baš i nismo... Ma sav si mi ti za prvu krv, pričest, šta li...

:character13:

Sipijev efpet

http://www.hifi-forumi.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=10412&p=184170&hilit=pass+f5#p184170

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... Ma sav si mi ti za prvu krv, pričest, šta li...

Eto, to vam je sudbina nas Lala ... i kad 'oćemo da izgledamo k'o da smo besni, niko nam ne veruje :rofl:

Valjda zato i nismo besni, samo malo za'ebati :character13: ; mislim, ovaj, mlogo volemo da se za'ebavamo :buehehe:

E sad već može :rofl:

P.S. MIKO UPOMOOOOOOOOOOOĆ! EDIT MI PODIVLJOOOOOOOO !

Zamoljavam nadležne da se iz prethodno spočitanih razloga obriše oni gornji pos' . Fala vi . Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto, to vam je sudbina nas Lala ... i kad 'oćemo da izgledamo k'o da smo besni, niko nam ne veruje :rofl:

Valjda zato i nikad nismo besni, samo malo za'ebati :character13: ; mislim, ovaj, mlogo volemo da se za'ebavamo :buehehe:

E sad već može :rofl:

P.S. MIKO UPOMOOOOOOOOOOOĆ! EDIT MI PODIVLJOOOOOOOO !

Zamoljavam nadležne da se iz prethodno spočitanih razloga obriše oni gornji pos' . Fala vi . Postavljena slika

Nema brisanja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E saću da se bacim kroz prozor!Pravim, pravim i stalno zuji... Poludim ja i krenem da se motam oko pojačala a uvo držim na panelu (ili na santimetar, 5 kilovolti nije džepna baterija, mani, ne kaže se za džabe "lud ko struja"), elem, prčkam ja tako, reko, saćudatigastegnemmajcidatiočipoispadajunatenane... i isključim pojačalo, a onaj panelk i dalje tiho zuji, nepromenjenim intenzitetom... otkačim ja jedan poj zvučničkog kabela, a ono zuji i dalje... , naslonim glavu na kućište panela kad ono... fakinmuganani! Elektrostatik zamejebava! Uzo ja lepo, nakačim open bafleta, rekoh, ovaj ide niže nego panel i.... Sound of Silence... Ništa, samo se čuje zujanje iz kutije poijačala, tiho... Pustim tiho mjuz, odem par koraka gde bih recimo mogao da sedim kada slušam muziku, tihi pasaž, lajanje pasa, škripa vrata, muzika... pauza na CD... tišina. Uhhhh... bio je ovo jedan jako dugačak i naporan dan...Više nemam snage ni da radim, ni da slušam muziku. Inače, treba mi sedam komada utičnica da slušam muziku. To uključuje jedan izvor (recimo CD), pretpojačalo (recimo NS10 klon), dva elektrostatika, (recimo Soltanus), dva Pass F5 klona (šta bi bilo da sam pravio mani blokove!) i aktivnu skretnicu. Srećom, imam samo jedan razvodnik sa šest mesta, sreća moja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...