Jump to content

Projekat zvani Zvucnik.


Mikorist

Preporučeni Komentari

Razmisljam odavno da sklopim zvucnike da imaju ovo u sebi.

Naime Focal TC90 sam imao nekad (dok ih je Korato valjao) i (pre)prodao ga...

Sto mi je najveca greska-sad bi bar imao visoke da vrede...

Dakle razmisljam za svoj kutak da napravim DIY kutije a da imaju u sebi:

Focal TC90 i Vifu P17

Focal TC 90 TD5 B

http://zalytron.com/Specs/TC90TD5B.pdf

oko 53

post-1-1244646100_thumb.jpg

post-1-1244647367_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 75
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Moj babel je svirao preko tih visokih...lepi nema sta. Videcu da pokrenem kolegu bassivusa da postavi slike njegovih kutija sa tim focalima (lepe floorstand br kutije sa nekim 6" focalom kojem ne znam oznaku...).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj babel je svirao preko tih visokih...lepi nema sta. Videcu da pokrenem kolegu bassivusa da postavi slike njegovih kutija sa tim focalima (lepe floorstand br kutije sa nekim 6" focalom kojem ne znam oznaku...).

e pa... vec imam lep nagovestaj da sam se dokopao bas tih focala...Hvala ti forume :buehehe: No onda ce neko i neke stvari da cekaju - no strpljenje - spasenje... :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo da vidis i kutiju sa s/n nisu kineski, a i u zvucnjaku koja naravno nije radjen za njih ali posluzilo je dok nove nebudu gotove a bice vrlo brzo

Nisam ni sumnjao da nisu made in France :buehehe: Za prasinu nema veze - nego si trebao da slikas uspravno iskrivih vrat :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Topla preporuka za sve moguce marufetluke sa slikama - FSViewer i ne boli glava :buehehe:

Vekovima koristim IrfanView ali i FSViewer je odlican - mali, brz, ima portable verziju i jako spretnu opciju ubacivanja komentara na slike. Hvala za preporuku :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hocu i ja taj visoki. Gde ima i po kojoj ceni? A zar on nije bio zut? Ja imam bolji projekat za kutiju. Najbolji!

ja imam najboljiji projekat !!ako bas moze da se nadje ....... :thumbsup:

post-2-1244673080_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hocu i ja taj visoki. Gde ima i po kojoj ceni? A zar on nije bio zut? Ja imam bolji projekat za kutiju. Najbolji!

Otkad je titanijum bio zut... :buehehe: Focal Audiom TLR:post-1-1244692480_thumb.jpgNajbolji projekat sa focal visokim je Grand Utopia... :rofl: (no samo Focal Audiom TLR visoki kostaju oko 800 par... :thumbsup: )
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko ja znam, ovaj malisan ima ravan odziv od 1KHz pa prakticno do 40KHz pa mozda... a imam dva... Hmmm... zanima me kako bi se spojio sa parom Peerlessa...post-13-1244700235_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...