Jump to content

Iskra THS 11


gidjga

Preporučeni Komentari

Došao sam u posed lemilice Iskra THS 11 :character13: ,ali sa umrlim grejačem :crazyrocker: .Dakle,da li neko ima informaciju :good2: gde nabaviti drugi da ne kažem novi,pošto se ta lemilica prestala praviti još u prošlim vekovima,ili eventualno da neko nema neku ideju o eventualnoj zameni ,recimo da neki Weller ili Ersa štap paše iskrinoj regulaciji ,ali da je slične snage kao i Iskra(60W)?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

batali imao ja istu muku ..... jedva nasao grejac , pa se sluzio par godina , onda uzeo beli solomon sa zutom navlakom ..... i jos zadovoljniji sa njom .a tepsija ribe , i imas 10 vrsta vrhova da kupis u svakoj trafici .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni treba vrh za Iskru. Gde ima?Imam Weler na 220V crknut. Ima li leka?

mislim da pase Solomon vrh za Iskru - bar sam ga ja stavio u 220V Iskru od 25W , a mislim da je to isti precnik i za THS11sto se tice Welera - baci ga ...... ionako bi zamena kostala kao Sv. Petra kajgana
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

batali imao ja istu muku ..... jedva nasao grejac , pa se sluzio par godina , onda uzeo beli solomon sa zutom navlakom ..... i jos zadovoljniji sa njom .a tepsija ribe , i imas 10 vrsta vrhova da kupis u svakoj trafici .

Ja se koristim Ersom od 25W ,za koju sam uradio regulaciju na bazi mikrokontrolera i prezadovoljan sam ,ova iskra bi mi služila kada treba zalemiti nešto malo veće ,ipak je ona od 60W
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja neke grejace za lemilice kod roditelja u kuci pa cu kad budem isao pokupiti da vidim o cemu se radi. Nekad davno nabavio. mislim da su na 220 od Erseja imam Ersu na 220v 25E, Multitip 230 i koristim je samo kad lemim nesto na krovu pri jakom vetru. U sobnim uslovima daje preko 450 temperaturu. tako da mislim da Iskra od 60W nece nadmasiti Ersu od 25

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja neke grejace za lemilice kod roditelja u kuci pa cu kad budem isao pokupiti da vidim o cemu se radi. Nekad davno nabavio. mislim da su na 220 od Erseja imam Ersu na 220v 25E, Multitip 230 i koristim je samo kad lemim nesto na krovu pri jakom vetru. U sobnim uslovima daje preko 450 temperaturu. tako da mislim da Iskra od 60W nece nadmasiti Ersu od 25

Moja je takođe Ersa 25 multitip na 220V
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja sam fan erse ali ne mogu da istovremeno radim sa svim. Trenutno imam 4 ispravne i Weller magnastat u ormanu. Jednu Ersu Tip 260 sam dao sestri kad nesto treba da zalemi da ne vija svoje drugare sa elektrotehnike. Sestra je arhitekta ali je povukla inicijativu na mene. Jednom je uzela da popravlja monitor za racunar. Mucila se pola sata da otvori poklopac sa onim kopcama. Ja sam bio telefonska podrska. u jednom momentu kazem joj nazovi drugare mozda ce oni lakse. Njen odgovor je bio: zasto mislis da su oni pametniji i spretniji od mene. Popravila je monitor mnogo brze nego sto ga je otvorila. 15 minuta nakon toga me je zvala i kaze: otvorila sam tv, sta treba da gledam?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислим да је Зен дао најбољи одговор" Батали ".

Мада види са Импулсом за ту његову, моћићеш да лемиш и кад си у ваздуху Postavljena slika .

Шалим се, имаш на КП Велера за четре'с евра, погледај!

Еве ти: http://www.kupujempr....com/search.php

дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...