Jump to content

Wild Burro Onken


Pchelac

Preporučeni Komentari

Nema bitnih promena sa novim neznatno vecim BL-omposto je zvucnik nov Fs ce se malo pomeriti na dole posle odredjenog vremenapa bi trebalo povecati samo visinu kabineta sa 65 na 70cmsve ostalo isto :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
  • Odgovora 110
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

otvor je precnika 30cm ili skroz otvoren donji deoa moze biti i mobilan pa da se isproba vise otvorabitno je da su veliki skoro kao Smouth...ceo kabinet podignut na oko 20 25 cm od poda.ovo je min dimenzija sve manje daju losije rezultate...ubaceni su TS parametri koje je dao proizvodjac..

OK,kupio sam materijal izrezan na meru po ovom prvom vecem projektu,i krenuo da crtam po njemu i shvatio da sam se mozda zeznuo... Na srecu ima viska koji moze da se odsece. sve u svemu, koja je dimenzija "mouth-a" 32x32, ili 32x28,4 cm; drugim recima da li je unitrasnja dimenzija kabineta32x32 cm pa su u tom kvadratu smestene i throat i mouth , ili je mouth 32x32 cm, p je unutrasnja dim 32 +1,8+1.8 cm

post-46-0-60767000-1321129073_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

OK,kupio sam materijal izrezan na meru po ovom prvom vecem projektu,i krenuo da crtam po njemu i shvatio da sam se mozda zeznuo... Na srecu ima viska koji moze da se odsece. sve u svemu, koja je dimenzija "mouth-a" 32x32, ili 32x28,4 cm; drugim recima da li je unitrasnja dimenzija kabineta32x32 cm pa su u tom kvadratu smestene i throat i mouth , ili je mouth 32x32 cm, p je unutrasnja dim 32 +1,8+1.8 cm

Drugacije receno, da li je M ili L =32 cm?

post-46-0-36962500-1321130302_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Inace, pitao sam Paula (Wild Burro) i covek kaze da se TS parametri menjaju kako se drajver razradjuje i blize se fabrickim vrednostima... zato sam se odllucio na prvi, veci projekat. Donja ploca, koja zatvara kutiju odozdo i u kojoj je port-rupa , sam stavio da se montira odozdo, bice demontazna, pa mogu da experimentisem sa precnikom porta, pa i sa duzinom -ako stavim plocu razlicite debljine..+ Experimentisanje sa udaljenoscu od poda :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mada,kada pogledam ovaj drugi primer, za manju kutiju , vidi se da je A=B=C =15cm i da su A+C=30cm =dubina kutije kod 'mouth-a'...Sva sreca da imam oba top-a, i 32x32 i 32x35,6 , a do lepljenja ce proci jos dan dva, mogu i da prepravim... :to_become_senile:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Што ниси кексовао спојеве?

Nisam uzeo sperku, nego obicnu glupu sirovu evericu, idem na "dzukacku" varijantu (sorry ZM) , posto nemam stege - uhvaticu sve spojeve srafovima za drvo, pa kad lepak stegne povadim sve sarafe, razbusim rupe osmicom i uguram drvene tiplove+lepak. Onda ide gitovanje,pa farbanje i na kraju oslikavanje by wifey...Zvule, sta se ti cevaris... stradace ti svaja...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam uzeo sperku, nego obicnu glupu sirovu evericu, idem na "dzukacku" varijantu (sorry ZM) , posto nemam stege - uhvaticu sve spojeve srafovima za drvo, pa kad lepak stegne povadim sve sarafe, razbusim rupe osmicom i uguram drvene tiplove+lepak. Onda ide gitovanje,pa farbanje i na kraju oslikavanje by wifey...

Довољно.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.................................Zvule, sta se ti cevaris... stradace ti svaja...

Što sam bio u sličnom sosu pa znam kako ti je :D Ovako, onako ... može, ne može .... ide, ne ide. I na kraju uvek sve legne na svoje :)Čekaj samo kad ih napraviŠ i kreneŠ da sluŠaŠ. Ovaj damping ću, onaj damping ću ... hoću tweeter, neću teweeter ... :)A tek Što imam svaju, nisi svestan. Ima, vala, sta i da strada :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što sam bio u sličnom sosu pa znam kako ti je :D Ovako, onako ... može, ne može .... ide, ne ide. I na kraju uvek sve legne na svoje :)Čekaj samo kad ih napraviŠ i kreneŠ da sluŠaŠ. Ovaj damping ću, onaj damping ću ... hoću tweeter, neću teweeter ... :)A tek Što imam svaju, nisi svestan. Ima, vala, sta i da strada :D

Naravno da necu...tweeter... :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A od kad to ima veze?!?!!?Kad dodje pupak na pupak... Sve se namesti! :rofl:Bar je tako bilo u moje vreme! :icon_lol:

.Jeste u tvoje vreme, a sadaJoj nemoj pupak na pupak, sve sami piercing-zi pa grebu...A i neophodna je koliko sam cuo depilacija stomakaomladina je alrgicna na vunu i ostale materijale :whistle2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, ni jednostavnijeg projekta, ni veceg zezanja, te brisi, te crtaj pogresno, te busi pogresno (zagitovacemo)... Kupio sam Titebond lepak, imam dzak prave prirodne vune, ostavicu jednu bocnu stranicu samo prišrafljenu i zadihtovanu tankim slojem onog mekanog samtexa...( ili bolje da koristim c-4 :lol: ) .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 years later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...