Jump to content

Babelfish J


Mikorist

Preporučeni Komentari

Ma ne pipam nista vise....gasim ga i palim ga samo...Plasim se za trafo - kad bi pustio na dva - tri sata sta bi bilo - i on se prilicno greje a okolo je toplo isto.

Nemoj ni da ga gasis. Vecina komponenti su predvidene za 100+ stepeni, tako da tih 50-60bude taman kako treba. :rolleyes:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 768
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Promasio sam za stepen - 56 stepeni ako ovo djubre Kinesko ne laze ....Varira jbg.od 53-58 pa racunam da je 56...

Razlika posle 3 sata rada i 15 minuta je sto su u pocetku zagrejani samo hladnjaci posle 3 sataje sav kao hladnjak ceo je na 56 stepeniE da sobna temperatura mi je sad 27 stepeni - nije klima ukljucena pa da se ladi brze.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo sve sam ispeglao - fazonirao kablove - ispravio plocicu za PSU - zalemio za trafo kablovesa donje strane plocice - stavio osigurac - stavio masu preko termistora -polemio zvucnicke kablove - probao - cuku vremena - radi :rolleyes: Ostaje da uslikam par fotki pre nego sto ga konacno zatvorim ;) Prazne su mi baterije za foto-aparat pa cemo malo sacekati - ali slikam obavezno danas kako izgleda finalno ;);)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko,jedan dobronamerni savet:Ako hoces da ti nesto dugo i pouzdano radi,onda mora i da se osvesta.Koliko vidim to jos nisi uradio,tako da kad zatvoris sve u kutiju a ti brze bolje obavi i tu rabotu. :rolleyes: Nadam se da nije potrebno da ti pisem upustvo kako se osvestavaju DIY uredjaji ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...