Jump to content

TV: Full HD, 4K razlike u kvalitetu slike u Srbiji


Preporučeni Komentari

Nole je amater. Bira u tim neke rugobe poput: Gereta Bejla, Sainza …..

U mom timu ne nastupaju “ružnjići” kao u Noletovom, a kapiten nam je Paige Spiranac😁

IMG_0296.thumb.webp.9a88169ff333a2a7dbb030b0db3a6a56.webp

Budite objektivni, u kom bi timu Vi voleli da nastupite, Noletovom ili ….. 😁

Evo još neka sličica da biste se lakše opredelili😁

IMG_0297.thumb.webp.e8d07c1ce62f0c062d5b57c4aa294c77.webp

 

Izmenjeno od Srecko
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako da se opredelim kad nemam pojma nista o golfu. Laik sam ja za to gsn @Srecko. 🤗

Sto kaze legenda...

Ronnie O’Sullivan on Novak Djokovic:

“Everyone, whether you play football or golf, tennis or hockey, no matter what sport you play, everyone looks at Djokovic. He is at the height of the best athletes in any sport . . . he is simply a champion of champions.”

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Krajnje prosto:

Bejl je u Noletovoj ekipi verovatno najbolji golfer i kao što mi na uvce biramo HFi komponente, tako u ovom slučaju odokativno uporedite “dude” Bejla i Spiranac pa izaberete tim:D.

Slepac ne bi pogrešio a kamo li Vi ( “slepci bi mogli rukama i da “pročitaju” pravi izbor):D.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, shonne said:

Sta vi nosite gsn @Srecko, dok igrate tenis? 

 

Pa NIKE, naravno sa idejom da ih na betonu što pre “izližem”-uništim:D i tako doprinesem (koliko je u mojoj moći) propasti NIKE..

Nisam ja kao moja žena.

Od kad su joj-nam (BG)Japanci pre 15-20 godina poslali one žute autobuse sa klimom (da se vozi do škole u kojoj je radila) kupuje iskljucivo japanske Yonex patike i pazi ih i mazi ih te joj traju godinama:D.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Srecko said:

Pa NIKE, naravno sa idejom da ih na betonu što pre “izližem”-uništim:D i tako doprinesem (koliko je u mojoj moći) propasti NIKE..

Nisam ja kao moja žena.

Od kad su joj-nam (BG)Japanci pre 15-20 godina poslali one žute autobuse sa klimom (da se vozi do škole u kojoj je radila) kupuje iskljucivo japanske Yonex patike i pazi ih i mazi ih te joj traju godinama:D.

🤗

Bas volite golf i tenis gsn @Srecko 😁

djokernolestory32027939298272130701.thumb.jpg.27744c740fb28cf5948fa457ea86a00d.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas pročitah da je Jeleni najbitnije da budu prijatelji ceo život te da ne zna koliko su oni primer idealnog braka ……. .

Ako sam do sada ponekad i pomislio da je ipak pravu devojku izabrao sada više nisam siguran u to.

Nek mu je Bog u pomoć a meni (nama) preostaje da strahujemo na narednim GS.

Zašto ovo kažem!

Upravo se vratih sa odmora i najupečatljiviji mi je utisak bio da je 90% frajera došlo sa ćerkama na odmor. Kao konzervativan (glup) čovek nisam se mogao načuditi što ti ljudi odvajaju decu (prosto mi je bilo neverovatno da svi imaju ćerke) DOK MI ŽENA NIJE POJASNILA TE “PORODIČNE ODNOSE”.

Čemu ovo pisanije?

Računao sam da će on bar 5-10 narednih godina moći da melje ove klince, ali ništa od toga ako i on počne da “usvaja” ćerke redom; odoše snovi i GS ko mast u propast, bez kako Beker lepo reče kancelarije a kancelarija i ćerke ne mogu zajedno:D.

Pa još su Rimljani znali da je ljudima potrebno samo “hleba i igara” a ne prijateljstvo:D.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo za vas gsn @Srecko, text o golfu 😁😛

WWW.POLITIKA.RS

Да је лако бити Србин сви би били, јер, ипак, ми смо небески народ. То треба неко и да плати. Бити из Србије је велика част али богами сада и глобална обавеза јер резултати у спорту траже и рад и одрицање.

 

Izmenjeno od shonne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...