Jump to content

K: Subwoofer


chakija

Preporučeni Komentari

Napravi ovo cudo imaces bassa za ceo forum ili kupi najveci SVS, REL.

WWW.DANLEYSOUNDLABS.COM

The THSPUD subwoofer is ideal for a home theater and is a great way to bring Danley Sound Labs products into your home.

 

Ima DIY na AVS forumu kostace ce ti manje garant i imaces killer sub for lifetime.

Ja imam veci model DTS10 ne mogu ti opisati koliko je to mocno!

Retko ga pustam samo kad pustam film sa projektora...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes, taj sam, SVS 1000pro je moj.

Sto se problema tice vecina je bila do mog virtuozno sklopljenog Citationa, odnosno zicenja mase u njemu, i to je reseno, zahvaljujuci veseloj ekipi odavde, svi znamo koji su :D

 

Osim toga, imao sam blago "pistanje" iz samog napajanja, ne iz drivera vec pozadi iz "ploče".

To nije nista dramaticno ali taj zvuk postoji, ako je tisina u sobi i pridje se blizu vufera moguce je cuti.

Posto je nov kupljen u Playeru nosio sam u servis, tamo su mi rekli da je to zvuk zavojnice u napajanju i da je to manje vise normalno narocito kada se ima led rasveta u kuci. Ja sam realno za te pare ocikivao da napajanje bude kao mermerna ploca.

Svakako stavili su ceo nov modul, cekao se bar 3 4 nedelje, ali su javili uredno posle dijagnostike i ponudili da uredjaj bude kod mene dok se ceka modul, medjutim ne vidim da je ista drugacije, i posle toga, nije to dramaticno nista a sam uredjaj dobro radi imam jos nekoliko meseci garancije, a manjak vremena usled novogosisnjih carolija na poslu..... pa se nisam bavio time veise.

 

Ako zelis da ga probas,  mozemo to da resimo uz malo logistike.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...