Jump to content

Kupujem/primam na pokon Zastavine vazdusne puske za novootvoreni streljacki klub


pakonja

Preporučeni Komentari

Aj da probam i ovde, burazer otvara streljacki klub i potrebne su nam 4 Zastavine vazdusne puske. 

Ako imate i zelite da ih prodate ili donirate klubu, bili bi vam veoma zahvalni! Smile

Takodje, ako znate nekoga ko ima javite mi!

HVALA!

P.S. ukoliko oglas moze da pravi problema forumu brisite ga...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja imam da im poklonim vazdušnu pušku za streljanu, međutim ima tu jedan problem. Po starom zakonu bila je potrebna dozvola za to sokoćalo. Kako sam ja kao korisnik tada bio maloletan, puška se vodi na pokojnu majku a i račun je bio na nju. U početku nikakva dozvola nije bila potrebna, međutim u jednom periodu je promenjen zakom, čak smo i porez na to plaćali godišnji.  Na žalost, kad je bila ostavinska rasprava zaboravili smo je staviti u papire, i sad sam u dilemi jer je i dalje na majku. Po novom zakonu za to ne treba dozvola, ali opet nisam siguran kako da legalno poklonim. U miliciji su rekli kad smo se raspitivali pre par godina da možemo sestra i ja sa izjavom kod notara da je vratimo njima, i to će se uništiti kao i sve ostalo što prikupe. Ima li ko kakvu ideju kako da izvršimo legalno poklanjanje?

Puška je Junior Jelly, Mađarska, verovatno po Engleskoj licenci rađena ili jednostavno kopirana. Izgleda da je u dobrom stanju i ako nije korišćena 40god barem. Mislim puca u vazduh i ne promašuje. :D

P1.jpg

P2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 6 časa, NIXIE reče

Ja imam da im poklonim vazdušnu pušku za streljanu, međutim ima tu jedan problem. Po starom zakonu bila je potrebna dozvola za to sokoćalo. Kako sam ja kao korisnik tada bio maloletan, puška se vodi na pokojnu majku a i račun je bio na nju. U početku nikakva dozvola nije bila potrebna, međutim u jednom periodu je promenjen zakom, čak smo i porez na to plaćali godišnji.  Na žalost, kad je bila ostavinska rasprava zaboravili smo je staviti u papire, i sad sam u dilemi jer je i dalje na majku. Po novom zakonu za to ne treba dozvola, ali opet nisam siguran kako da legalno poklonim. U miliciji su rekli kad smo se raspitivali pre par godina da možemo sestra i ja sa izjavom kod notara da je vratimo njima, i to će se uništiti kao i sve ostalo što prikupe. Ima li ko kakvu ideju kako da izvršimo legalno poklanjanje?

Puška je Junior Jelly, Mađarska, verovatno po Engleskoj licenci rađena ili jednostavno kopirana. Izgleda da je u dobrom stanju i ako nije korišćena 40god barem. Mislim puca u vazduh i ne promašuje. :D

P1.jpg

P2.jpg

Morao bi da uradis nesto kao dodatak na ostavinsku raspravu da bi preneo vlasnistvo. Zezancija preko suda / notara. Mi smo imali nesto slicno kad su rodjaci zaboravili da unesu vlasnistvo njihove majke koje je ona ostavila mom ocu i tetki ( porodicno grobno mesto ) - taj deo ostavinske je morao bukvalno da se ponovi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...